Tématický BORYS – Pozvánka čtvrtek 12.12.

Posted by Petr Zelenka on December 3rd, 2019

Již příští čtvrtek máte možnost si přijít na Bohemku zahrát další ze série tématických turnajů. Tentokrát si vyzkoušíme ne tak častou odpověď na d4 – Holandskou obranu. Začátek turnaje v 18:00.

Kompletní propozice

Zobrazit celý článek »

Z Mostu vezeme dva postupy na MČR !!

Posted by Lukáš Daňhel on November 18th, 2019

AKTUALIZOVÁNO O FOTOGRAFIE

V neděli 17.11. skončilo MČ mládeže do 8 a 10 let. Bohemku úspěšně reprezentovalo hned 5 klokanů v mistrovských kategoriích. Zobrazit celý článek »

OBR 8. kolo – výsledky

Posted by Vláďa Veselý on November 17th, 2019

V pátek proběhlo letošní předposlední kolo bleskových turnajů, tentokrát bez přídavku (9 kol, 5 min+0). Bezchybným výkonem (9 bodů) zvítězil Marek Karas ze Slovenska.

Zobrazit celý článek »

Tématický BORYS (listopad) – Výsledky

Posted by Petr Zelenka on November 14th, 2019

Ve velmi podobné sestavě a opět sedmi hráčích jsme se sešli na další z tématických turnajů, který byl tentokrát zaměřen na Göringův gambit v rámci Skotské hry. Z vítězství se poprvé radoval Robert Döring, který si evidentně v Göringově gambitu libuje a ztratil pouze půl bodu.

Zobrazit celý článek »

MČ mládeže do 16 let skončilo, ale začíná MČ do 10 let!

Posted by Lukáš Daňhel on November 11th, 2019

Letos premiérově v Příchovicích u Kořenova hrané MČ mládeže do 16 let je minulostí. O postup na MČR bojovali po celý turnaj dva naši hráči a to Lukáš Hejsek v H16 a Tomáš Tichý v H12. Zobrazit celý článek »

V neděli pokračuje přebor 5. a 6. kolem!

Posted by Antonín Ambrož on November 7th, 2019

Na 3 a 4. kolo přišel Zdeněk Davídek v doprovodu táty Tomáše. Tomáš se nechal přemluvit (lehce), přidal jsem se také a tak jsme trochu oživili startovní listinu. Po 4 kolech vede se 100% Honza Fráňa. Zastaví mu někdo cestu výher? Jsou odložené 4 partie z důvodu nemoci, dohrát se musí do 14. prosince, kdy je poslední kolo! Jsou to partie: 3. kolo Melnikov-Aubrechtová, Khoury-Sochor, 4. kolo Khoury-Melnikov, Aubrechtová-Sochor.
Zobrazit celý článek »


Copyright © 2009 Šachový oddíl TJ Bohemians Praha. All rights reserved.