Géčko – první půlka sezóny bez prohry

Posted by Zuzi on February 14th, 2019

Géčko motivované dobrými výsledky nastoupilo v šestém kole proti dalšímu adeptovi na postup Unichessu v téměř základní sestavě. Lukáš Hejsek bohužel kvůli jarním prázdninám nemohl, tak jsme ho nahradili posilou Drahikem na osmé. Soupeři na oplátku využili žolíka na první v podobě Lukáše Černouška. Ve středu soupisek jsme měli elově navrch spíše my (tabulka dole je opět dosti zkreslená), o body jsme se ovšem prali opět do posledních partií. Zobrazit celý článek »

Géčko – Vyšehrad H: bodová nadílka

Posted by Zuzi on February 8th, 2019

V pátém kole Géčko hostilo doma Vyšehrad H, který je spíše slabším týmem skupiny. Navíc hosté nastoupili i v dosti oslabené sestavě. I když jsme byli v roli favorita body se nesbíraly úplně snadno a drama panovalo celkem dlouho. Zobrazit celý článek »

První body pro Céčko

Posted by Lukáš Daňhel on February 1st, 2019

S celkem dobrou sestavou jsme vyrazili na OAZU, kde jsme změřili síly s jejich Béčkem. Elová převaha byla klasicky na straně soupeře, ale tentokrát nebyla tak výrazná jako jindy. Zobrazit celý článek »

Háčko na Folimance neuspělo

Posted by Lukáš Daňhel on January 30th, 2019

Až od 18:30h se hrál zápas ve sportovní hale USK na Folimance. Takhle pozdě jsem tedy ještě žádný zápas začínat neviděl… Zobrazit celý článek »

B: Vítězství na GROPu: GROP B – Bohemians B 2,5:5,5

Posted by Petr Matějka on January 25th, 2019

Po nepovedeném zápase s Vršovicemi se tentokrát podařilo vyhrát. Zobrazit celý článek »

Klokani (malí) v akci!

Posted by Antonín Ambrož on January 19th, 2019

Dnes (sobota) 19. ledna hrají tři družstva. Extraligu dorostu áčko doma dopoledne (10) proti Klatovům, odpoledne proti PORGu.

Béčko s céčkem v ZŠ u sv. Štěpána také dvě kola!

Přijdete se podívat, dát si kafé nebo čaj?

 


Copyright © 2009 Šachový oddíl TJ Bohemians Praha. All rights reserved.