G pod Parou

Posted by Vláďa Veselý on February 1st, 2020

Ve třetím zápase jsme skoro doma přivítali největšího favorita skupiny LR Pára.
Zobrazit celý článek »

G – dobrý vstup do soutěže

Posted by Vláďa Veselý on January 25th, 2020

Géčko úvodní dva zápasy vyhrálo.

Zobrazit celý článek »

Géčko v boji o postup neuspělo

Posted by Zuzi on March 14th, 2019

Středa 13. bohužel pro Géčko nebyla šťastná a poprvé v sezoně jsme prohráli. Klíčový zápas s DDM byl velmi bojovný a hrálo se do posledních sekund. Problémy se sestavou jsme museli oba kapitáni řešit i v den zápasu a i když měli soupeři sestavu děravější, měli elovou přesilu na všech šachovnicích kromě sedmé, na kterou jsme posadili žolíka.

Zobrazit celý článek »

Géčko – první půlka sezóny bez prohry

Posted by Zuzi on February 14th, 2019

Géčko motivované dobrými výsledky nastoupilo v šestém kole proti dalšímu adeptovi na postup Unichessu v téměř základní sestavě. Lukáš Hejsek bohužel kvůli jarním prázdninám nemohl, tak jsme ho nahradili posilou Drahikem na osmé. Soupeři na oplátku využili žolíka na první v podobě Lukáše Černouška. Ve středu soupisek jsme měli elově navrch spíše my (tabulka dole je opět dosti zkreslená), o body jsme se ovšem prali opět do posledních partií. Zobrazit celý článek »

Géčko – Vyšehrad H: bodová nadílka

Posted by Zuzi on February 8th, 2019

V pátém kole Géčko hostilo doma Vyšehrad H, který je spíše slabším týmem skupiny. Navíc hosté nastoupili i v dosti oslabené sestavě. I když jsme byli v roli favorita body se nesbíraly úplně snadno a drama panovalo celkem dlouho. Zobrazit celý článek »

Bohemka G – Kbely boj o navládu

Posted by Zuzi on January 30th, 2019

Géčko si ve čtvrtém kole udělalo výlet do dalekých Kbel. Všechny chválím za včasný příjezd a omlouvám se, že museli na kapitánku čekat. Tentokrát jsme se nemohli spolehnout na náhradníky, tak jsem musela alespoň ukrást Háčku kapitána a Honzu Macha a následně jsem musela přimět hrát všechny hráče základu, kterým se to nehodilo. Výsledek byl ale pozitivní, nastoupili jsme zatím v nejsilnější sestavě a na prvních pěti deskách jsme měli elovou převahu. Zobrazit celý článek »


Copyright © 2009 Šachový oddíl TJ Bohemians Praha. All rights reserved.