Gčko vyhrálo skupinu 3.2.2

Posted by Petr Zelenka on April 5th, 2022

Ztráta USK Praha v posledním kole udržela naše Gčko na prvním místě a zajistila pro Bohemku případně další místo ve 2. třídě. Ve třetím kole jsme sice s USK Praha C velmi smolně prohráli 3,5:4,5, ale další týden jsme jednoznačně přehráli Sokol Vršovice F 6,5:1,5 a museli jsme čekat jak se bude ve dvou zbývajících zápasech dařit konkurentovi na postup.

Zobrazit celý článek »

G na vítězné vlně v čele skupiny 3.2.2

Posted by Petr Zelenka on January 22nd, 2022

I přes komplikace dát dohromady 8 hráčů se týmu G zatím daří. V prvním kole si doma poradil s ŠK Bohnice D 6,5:1,5 a následně venku porazil ŠK DPP H – VŠFS 5:3. Jako jediný tým ve skupině 3.2.2 zatím neztratil ani bod a skupinu vede.

Zobrazit celý článek »

G pod Parou

Posted by Vláďa Veselý on February 1st, 2020

Ve třetím zápase jsme skoro doma přivítali největšího favorita skupiny LR Pára.
Zobrazit celý článek »

G – dobrý vstup do soutěže

Posted by Vláďa Veselý on January 25th, 2020

Géčko úvodní dva zápasy vyhrálo.

Zobrazit celý článek »

Géčko v boji o postup neuspělo

Posted by Zuzi on March 14th, 2019

Středa 13. bohužel pro Géčko nebyla šťastná a poprvé v sezoně jsme prohráli. Klíčový zápas s DDM byl velmi bojovný a hrálo se do posledních sekund. Problémy se sestavou jsme museli oba kapitáni řešit i v den zápasu a i když měli soupeři sestavu děravější, měli elovou přesilu na všech šachovnicích kromě sedmé, na kterou jsme posadili žolíka.

Zobrazit celý článek »

Géčko – první půlka sezóny bez prohry

Posted by Zuzi on February 14th, 2019

Géčko motivované dobrými výsledky nastoupilo v šestém kole proti dalšímu adeptovi na postup Unichessu v téměř základní sestavě. Lukáš Hejsek bohužel kvůli jarním prázdninám nemohl, tak jsme ho nahradili posilou Drahikem na osmé. Soupeři na oplátku využili žolíka na první v podobě Lukáše Černouška. Ve středu soupisek jsme měli elově navrch spíše my (tabulka dole je opět dosti zkreslená), o body jsme se ovšem prali opět do posledních partií. Zobrazit celý článek »


Copyright © 2009 Šachový oddíl TJ Bohemians Praha. All rights reserved.