“G” po polovině soutěže třetí

Posted by Petr Zelenka on February 9th, 2024

Týmu “G” se ve skupině 3.3 zatím celkem daří, i když by mohlo být i lépe. Už při úvodním pohledu na soupisky soupeřů bylo jasné, že se v naší skupině hraje hlavně o druhé místo, jelikož Makabi B bude s největší pravděpodobností nad síly všech, což zatím potvrzuje. A tak je pro nás dosavadní třetí místo solidní výsledek. V šestém kole nás čeká prověrka s favorizovaným Makabi B.

Zobrazit celý článek »

Géčko získalo první body v boji o udržení

Posted by Petr Zelenka on March 3rd, 2023

Tým G se probojoval minulý rok do 2.divize a na začátku sezony jsme stáli před rozhodnutím, zda zkusit 2.divizi, kde budeme outsiderem a nebo zůstat ve třetí. Naprostá většina pravidelných hráčů týmu si zvolila zkusit vyšší divizi. Zde bohužel potvrzujeme roli outsidera, i když v řadě utkání jsme favority potrápili.

Zobrazit celý článek »

Gčko vyhrálo skupinu 3.2.2

Posted by Petr Zelenka on April 5th, 2022

Ztráta USK Praha v posledním kole udržela naše Gčko na prvním místě a zajistila pro Bohemku případně další místo ve 2. třídě. Ve třetím kole jsme sice s USK Praha C velmi smolně prohráli 3,5:4,5, ale další týden jsme jednoznačně přehráli Sokol Vršovice F 6,5:1,5 a museli jsme čekat jak se bude ve dvou zbývajících zápasech dařit konkurentovi na postup.

Zobrazit celý článek »

G na vítězné vlně v čele skupiny 3.2.2

Posted by Petr Zelenka on January 22nd, 2022

I přes komplikace dát dohromady 8 hráčů se týmu G zatím daří. V prvním kole si doma poradil s ŠK Bohnice D 6,5:1,5 a následně venku porazil ŠK DPP H – VŠFS 5:3. Jako jediný tým ve skupině 3.2.2 zatím neztratil ani bod a skupinu vede.

Zobrazit celý článek »

G pod Parou

Posted by Vláďa Veselý on February 1st, 2020

Ve třetím zápase jsme skoro doma přivítali největšího favorita skupiny LR Pára.
Zobrazit celý článek »

G – dobrý vstup do soutěže

Posted by Vláďa Veselý on January 25th, 2020

Géčko úvodní dva zápasy vyhrálo.

Zobrazit celý článek »


Copyright © 2009 Šachový oddíl TJ Bohemians Praha. All rights reserved.