Přebor Prahy mládeže – slavíme 4 postupy na MČ !!!

Posted by Lukáš Daňhel on May 6th, 2019

AKTUALIZOVÁNO O FOTOGRAFIE A KONEČNÉ VÝSLEDKY – V neděli 5.5. odstartoval Přebor Prahy jednotlivců mládeže, který se letos poprvé hraje vážným tempem. Hraje se v ZŠ u sv. Štěpána a Bohemka má hned 16 zástupců!! Hraje se na 7 kol a vítěze budeme znát ve středu po poledni. Zobrazit celý článek »

Skončil přebor klokanů!

Posted by Antonín Ambrož on April 28th, 2019

V sobotu 27. dubna skončil sedmikolový švýcar. A jaká byla překvapení?

Zobrazit celý článek »

V Harrachově startovalo hned 9 klokanů

Posted by Lukáš Daňhel on November 7th, 2018

V posledním říjnovém týdnu se uskutečnilo MČ mládeže již tradičně v Harrachově. Po několika letech se hrálo opět ve Sporthotelu přímo u skokanských můstků, které jsou však kvůli havarijnímu stavu mimo provoz. Zobrazit celý článek »

Smutná zpráva

Posted by Vláďa Veselý on October 4th, 2018

Některé zprávy píši rád, některé bych naopak psát vůbec nechtěl. Když jsem se s Vlastou Krumphanzlem bavili v srpnu o hostování v další sezóně družstev, tak jsme se domluvili “jako vždycky”, ale bohužel už žádné další “jako vždycky” ani “příště” nebude.  Vlasta i v posledních letech vždycky, když mu počasí a zdraví dovolilo, rád dorazil na všelijaké turnaje a zápasy na Bohemku a přispěl bohatými historkami na pozápasových posezeních.  Mám taky jednu dávnou vzpomínku, když jsem se po letech vracel k šachu a před dávnými lety si kupoval první šachový program Fritze 7, tak jsme  se s Vlastou potkali krátce poprvé, když mi ho prodával v prodejně na Smíchově. Chtěl jsem program už upgradovat, ale ještě nějaký čas si ho nechám. Parte

ČEZ CHESS TROPHY 2018 – bleskový turnaj

Posted by Vláďa Veselý on June 16th, 2018

Bleskovým turnajem unikátním místě na střeše paláce Lucerna byl v úterý 12. června zahájen festival ČEZ CHESS TROPHY 2018. Mezi devadesátkou účastníků byla i řada hráčů Bohemky a v silném obsazení se určitě neztratili.  10. skončil Vasil Tričkov a 12. Bohouš Dubanský, kteří obklíčili na 11. místě hlavní zahraniční hvězdu Pentalu Harikrishnu (2706), kterého  Bohouš pro jistotu ještě porazil.  Dále 19. místo vybojoval Petr Zvára a 21. Tomáš Mičánek. Celkově zvítězil David Navara (10/11), před Viktorem Lázničkou (remíza s Vasilem) a Tadeášem Kriebelem.

O turnaji  Výsledky bleskového turnaje

Bohemka slaví 4 tituly na Přeboru Prahy mládeže

Posted by Lukáš Daňhel on March 31st, 2018

V letošním roce získala Bohemka na Přeboru Prahy mládeže hned 4 prvenství. Zobrazit celý článek »


Copyright © 2009 Šachový oddíl TJ Bohemians Praha. All rights reserved.