Hrajete lépe než naše mládež? Změřte síly!

Posted by Lukáš Daňhel on November 1st, 2020

Pro silnější z našich mládežníků a pro dospělé bude organizován každé pondělí od 17:00 turnaj na chess.com v rámci našeho klubu TJ Bohemians Praha. Tito hráči už mají dostatečnou výkonnost na poměření sil i s dospělými, takže všechny vyzýváme, pojďte si zahrát s mladými Klokany!

Bude to švýcar na 5 kol, tempo 15min + 10s/tah. Přihlašovat se můžete hodinu před začátkem, tedy v pondělí 16-17h: Odkaz na připojení

Max počet účastníků je 16. Organizuje Ondra Dunder, neváhejte a přijďte to mladým ukázat :-)

Opustil nás Dan Uličný

Posted by Vláďa Veselý on October 22nd, 2020

Dan patřil k našim aktivním členům, pomáhal nám při organizaci pražského přeboru družstev jako kapitán. Když jsme dávali dohromady letošní soupisky, tak hrát nechtěl. Myslel jsem, že je to jenom přechodné kvůli COVIDu, ale bohužel mě vůbec nenapadlo, že dalších soutěží a turnajů se už nikdy nezúčastní. Díky moc Dane.

https://advokatnidenik.cz/2020/10/15/zemrel-advokat-judr-daniel-ulicny-clen-karne-komise-cak/

European Online Chess Championship

Posted by Petr Zelenka on April 26th, 2020

Včera nám proběhlo historicky první MČR v online šachu a pomalu se nám začíná blížit další akce otevřená pro všechny hráče. Systém turnaje je velmi zajímavý. Postupně se začíná od nejslabších hráčů, kteří se postupně mohou kvalifikovat do vyšších skupin a nebo se dostat i do samotného velmistrovského finále. Zahrát si tedy může každý. Hraje se o docela zajímavé ceny a možnost se kvalifikovat na oficiální soutěže ECU.

Info: https://www.europechess.org/european-online-chess-championship-2020-regulations/

Zobrazit celý článek »

Oddílové příspěvky

Posted by Vláďa Veselý on February 6th, 2020

Připomínáme termín konec února k zaplacení oddílových příspěvků. Částka a účet stejné  jako loni.

OBR 2019 – roční výsledky

Posted by Vláďa Veselý on December 22nd, 2019

Celkovým vítězem bleskových turnajů 2019 se stal Mirek Šmíd. Zobrazit celý článek »

Přebor Prahy v bleskovém šachu jednotlivců 2019

Posted by Vláďa Veselý on December 10th, 2019

Dne 26.11. se konal v hrací nístnosti šachového oddílu SK OAZA Praha, za účasti 52 hrůčů/hráček Přebor Prahy jednotlivců v bleskové hře. Přeborníkem Prahy v kategorii muži se stal IM Vasil Tričkov (TJ Bohemians Praha), v kategorii junioři (H20) Michal Jelínek (SK OAZA Praha), v kategorii ženy Adéla Neuman Zákoucká (Unichess). Na třetím místě skončila Hanka Modrová (TJ Bohemians Praha). V turnaji celkově zvítězil FM Martin Hollan (Slavia Kroměříž).

Na 7. pražském místě se dále umístili Filip Holý, 8. Bohuslav Dubanský, úspěšně bodovali i Mirek Bartoš a Pavel Vaško. Blahopřejeme a příště by určitě mohlo bodovat ještě více klokanů :-) Více


Copyright © 2009 Šachový oddíl TJ Bohemians Praha. All rights reserved.