!!! Nouzový stav na Bohemce !!!

Posted by Vláďa Veselý on March 12th, 2020

V souvislosti s rozhodnutím vlády ze dne 12.3. je klubovna do odvolání uzavřena.
http://bohemianstj.cz/uzavreni-sportovist-a-hal-tj/

Jsou rovněž do odvolání pozastaveny probíhající soutěže družstev a další aktivity – turnaje, tréninky…
http://prazskysach.cz/prebor-prahy-sachovych-druzstev-je-prerusen/
http://prazskysach.cz/koronavirus-a-turnaje-v-pss/

Protože nemůžeme být v klubovně, tak se budeme scházet více online na https://www.chess.com/club/tj-bohemians-praha Plánujeme bleskové a rapidové turnaje, je možnost si zahrát i “korespondenčně” (tempo 3 dny na tah) nebo jenom trénovat taktiku apod. Online klub je samozřejmě otevřen pro všechny zájemce a příznivce našeho klubu.

Určitě se můžete připojit i do celopražského týmu https://www.chess.com/club/team-prague nebo rovnou do českého týmu https://www.chess.com/club/team-of-the-czech-republic a zúčastnit se i mezinárodních klání se silným obsazením.

Záloha Mlejnu rozemlela H-čko

Posted by Petr Zelenka on March 11th, 2020

ŠK Mlejn B – TJ Bohemians H 5,5:2,5 – Minulý rok se nám v poslední kole podařilo zaskočit silnou sestavou soupeřův A-tým a z KD Mlejn přivézt všechny body. Letos nám to jejich B-tým vrátil stejným způsobem. Přišel téměř v základu a tak byla drobná ELO převaha na jejich straně. Výsledek zápasu nakonec relativně ELu odpovídal.

Zobrazit celý článek »

H-čko bez ztráty partie s Teplárnou Malešice

Posted by Petr Zelenka on March 5th, 2020

ŠK Teplárna Malešice – TJ Bohemians H 2:6 – Do Radlic, kde Teplárna hraje, jsme díky pracovně-školním vytížením a kolizi s D odjížděli se třemi juniory. I jejich stoprocentní úspěšnost s elově slabšími soupeři znamenala poklidné vítězství.

Zobrazit celý článek »

Céčko přidává další bod

Posted by Lukáš Daňhel on February 27th, 2020

V sedmém kole jsme doma přivítali družstvo Unichess D, které se stejně jako my pohybuje kolem sestupových pozic. Sestava byla slabší než na předešlá kola ale i přesto plně konkurenceschopná. Zobrazit celý článek »

F se daří překvapovat

Posted by Vláďa Veselý on February 22nd, 2020

V posledních 3 zápasech nás čekali silní soupeři.

Zobrazit celý článek »

První výhra Céčka!

Posted by Kuba Petr on February 21st, 2020

V dosavadním průběhu soutěže se nám podařilo získat pouhopouhý jeden bod, a tak bylo na čase zabodovat naplno. Překvapivě k tomu došlo v zápase, na který jsme se sešli v zatím (papírově) nejslabší sestavě celé sezóny.

Zobrazit celý článek »


Copyright © 2009 Šachový oddíl TJ Bohemians Praha. All rights reserved.