Áčko mládeže na 2. místě v 1. lize

Posted by Lukáš Daňhel on May 1st, 2023

O víkendu 22.-23.4. se hrála poslední čtyři kola 1. ligy mládeže sk. B. Na sraz jsme odjížděli na druhém místě s tříbodovou ztrátou na Plzeň, se kterou nás však ještě čekal vzájemný zápas. Vzhledem k horšímu skóre nám však nestačilo “jen” porazit Plzeň, ale zároveň ostatní soupeře porážet vysokými rozdíly. Zobrazit celý článek »

Přebor Prahy družstev mládeže = Béčko i Céčko slaví velký úspěch

Posted by Ondrej Dunder on April 25th, 2023

O víkendu 22.-23. dubna se konala závěrečná kola dlouhodobých soutěží družstev mládeže. Kromě závěrečných kol mládežnické extraligy, (kterou vyhráli Říčany, gratulace), tak se konala i závěrečná kola 1. ligy mládeže (za účasti našeho Áčka) a i poslední kola Přeboru Prahy družstev (za účasti našeho Béčka a Céčka). Zobrazit celý článek »

Oddílová schůze úterý 9.5. od 18:15

Posted by Vláďa Veselý on April 22nd, 2023

Roční oddílová schůze proběhne v úterý od 18:15. Zvání jsou kapitáni, zástupci kapitánů a všichni hráči se zájmem o chod klubu.

Postup “A” týmu mladších žáků na MČR družstev

Posted by Ondrej Dunder on April 2nd, 2023

V sobotu prvního dubna se v hotelu EA Populus uskutečnil Přebor Prahy družstev mladších žáků do 12 let. Bohemka zde měla poprvé v historii hned tři mládežnická družstva. V minulých letech jsme měli vždy jen tým “A” a “B”. Soutěže se celkem účastnilo 18 pražských družstev a dvě nejlepší družstva postoupila na Mistrovství České republiky, které se uskuteční v polovině června v Harrachově. Zobrazit celý článek »

Posezónní posezení čt 6.4. (+turnaje)

Posted by Vláďa Veselý on March 30th, 2023

Soutěže družstev skončily, tak se můžeme ve čtvrtek 6.4. po 18 h potkat na neformálním vyhodnocení sezóny.
Samozřejmě se blíží tradiční turnaje  – OBR 1.kolo – pátek 21.4. od 19h  (Propozice), bleskové fišerky pátek 5.5. (Propozice), klokanďani pátek 2.6. (Propozice)

Áčko poprvé ztratilo body ve 2.LB, na postupu do první ligy se však nic nemění

Posted by Jaroslav Voříšek on March 26th, 2023

V posledním kole s již jistým postupem v kapse nastoupila uvolněná klokaní sestava. Tietz Karlovy Vary přijel velmi silný a zvítězil 6-2. Zápas však nebyl nezajímavý.

Zobrazit celý článek »


Copyright © 2009 Šachový oddíl TJ Bohemians Praha. All rights reserved.