F se daří překvapovat

Posted by Vláďa Veselý on February 22nd, 2020

V posledních 3 zápasech nás čekali silní soupeři.

Zobrazit celý článek »

První výhra Céčka!

Posted by Kuba Petr on February 21st, 2020

V dosavadním průběhu soutěže se nám podařilo získat pouhopouhý jeden bod, a tak bylo na čase zabodovat naplno. Překvapivě k tomu došlo v zápase, na který jsme se sešli v zatím (papírově) nejslabší sestavě celé sezóny.

Zobrazit celý článek »

H-čko skoro ukradlo body favorita skupiny

Posted by Petr Zelenka on February 18th, 2020

Bohemians H – ŠK DP Praha E – VŠFS 3,5:4,5 – Jasný favorit naší skupiny zápas nepodcenil a přivezl sestavu hodnou minimálně druhé třídy, kde byl pouze jeden hráč pod 1800. Hlavně díky pěkným výsledkům juniorů jsme sahali po bodech, což se nakonec nejmenším možným rozdílem nepovedlo.

Zobrazit celý článek »

H-čko vydřelo vítězství ve vršovickém derby

Posted by Petr Zelenka on February 12th, 2020

Sokol Vršovice E – TJ Bohemians H 2,5:5,5 – K derby ve Vršovicích s jejich E-čkem jsme nastupovali jako velmi mírní favorité. I když to během zápasu vypadalo spíše opačně, nakonec se nám podařilo přivézt plný bodový zisk. Body si naši hráči museli většinou hodně těžce odpracovat a zápas končil až pár sekund před vypršením maximální hrací doby.

Zobrazit celý článek »

!!! Rekonstrukce !!! – AKTUALIZOVÁNO

Posted by Vláďa Veselý on February 4th, 2020

Sportovní halu TJ Bohemians ve Slovenské ulici je možno využívat od pondělí 3. února 2020.

Rekonstrukční práce ještě probíhají, ale naše herní místnosti lze už používat. Vstup do místností je doporučen kolem hřiště, ale tradiční vstup je také možný.  O dalších změnách budeme informovat.

Děkujeme za pochopení.

První letošní výhra H-čka získána v Karlíně

Posted by Petr Zelenka on February 4th, 2020

TJ Bohemians H – ŠK DP Praha I-PORG 7:1 – I ve čtvrtém kole jsme museli hrát venku díky soupeřově výjimce, kdy může hrát všechny zápasy doma. Cestování nám naštěstí na sestavě neubralo a podařilo se nám bez ztráty partie potvrdit roli favorita. Včerejší den si dovoluji prohlásit za Den pěšců “na předposlední řadě” – proč se dočtete níže.

Zobrazit celý článek »


Copyright © 2009 Šachový oddíl TJ Bohemians Praha. All rights reserved.