Těsná prohra H-čka na Pankráci

Posted by Petr Zelenka on January 21st, 2020

Bohemians H – Pankrác G 3,5:4,5 – Dalšího silného soupeře jsme se pokusili překvapit opět v exilu na jeho půdě a nakonec nechybělo mnoho od toho, abychom bodovali.

Zobrazit celý článek »

F – povinné vítězství na úvod

Posted by Vláďa Veselý on January 16th, 2020

Dobrý vstup do sezóny zapsal tým F.
Zobrazit celý článek »

Céčko těsně prohrálo s Pankrácí

Posted by Kuba Petr on January 15th, 2020

Na první kolo jsme se sešli ve velmi slušné sestavě, totéž se však dalo říct i o našich soupeřích, a tak se dal očekávat vyrovnaný zápas Zobrazit celý článek »

Pražskou soutěž družstev zahájilo opět H-čko

Posted by Petr Zelenka on January 14th, 2020

Bohemians H – Kbel. šach. společnost B 2,5:5,5 – První kolo 3. třídy nás díky rekonstrukci zavedlo do Kbel. Naštěstí se to na naší účasti nepodepsalo, ale ani tak jsme s trochu silnějším soupeřem nepřekvapili a k bodovému zisku bylo relativně daleko.

Zobrazit celý článek »

!!! Rekonstrukce !!! – AKTUALIZOVÁNO

Posted by Vláďa Veselý on January 7th, 2020

Sportovní halu TJ Bohemians ve Slovenské ulici bude možno využívat až od pondělí 3. února 2020. Do té doby je v hale kompletně vypnutá voda kvůli probíhající rekonstrukci.

Tréninky mládeže jsou přesunuty do Sportovní haly na adrese: Izraelská 6, Praha 10. Konkrétně v zasedací místnosti TJ Bohemians Praha. Časy tréninků zůstavají stejné.

Zápasy družstev se řeší individuálně zápas po zápase, pro bližší informace kontaktujte svého kapitána. Řešení jsou různá, někdy se hraje ve Vršovické sokolovně, někdy u soupeře, někdy v Izraelské a nebo se zápas může taky odložit.

O dalších případných změnách budeme informovat. Děkujeme za pochopení.

V první lize mládeže jsme opustili sestupová místa

Posted by Lukáš Daňhel on December 11th, 2019

V sobotu 7.12. čekalo na všechna družstva dvojkolo. Po prvním smolném srazu, kde jsme těsně třikrát prohráli, bylo potřeba zabojovat a vymanit se ze sestupových pozic. V domácím prostředí nás čekali vyrovnaní soupeři JAWA Brodce a ŠK Dvorec, takže šance na body tu byla. Zobrazit celý článek »


Copyright © 2009 Šachový oddíl TJ Bohemians Praha. All rights reserved.