Mladí v derby nestačili na né tak mladé

Posted by Lukáš Daňhel on January 10th, 2019

Nejprve krátce k nové sezóně. Po loňsých 11 vítězstvích v 11 utkáních ve 2. tříde jsme se těšili na 1. třídu. Jenže řízený sestup Béčka z 2. ligy znamenal o jedno místo navíc v Přeboru, a tak jsme se posunuli rovnou tam. Zobrazit celý článek »

Byly zveřejněny rozpisy Extraligy a 1. a 2. lig

Posted by Vláďa Veselý on June 19th, 2017

Rozpisy Extraligy a 1. a 2. lig

Pankrác “B” – Bohemians “B”

Posted by Daniel Drahorád on April 3rd, 2017

V neděli proběhlo rozloučení béčka s druhou ligou na Pankráci. Díky tomu, že borci z béčka zvládli všechny tři klíčové zápasy o udržení, jednalo se o rozloučení pouze s aktuální sezónou. Sestava na zápas se opět nerodila snadno. Omluvenky zaslali Petr Zvára, Mirek Kalous, Mirek Šmíd, Karel Kopička, Vašek Daniel a Martin Daniel. Navíc Ondra Staněk nereagoval na dotaz zda může nastoupit pro jistotu vůbec.

Zobrazit celý článek »

Bohemians “B” – Podbořany 4:4

Posted by Daniel Drahorád on February 27th, 2017

Po nepříliš bojovném průběhu se týmy rozešly smírně a zbyl čas i na bleskový turnaj, který pro nás v Podbořanech uspořádali včetně občerstvení na účet podniku. Reportáž ze zápasu již napsali podbořanští, zde , takže nebudu nosit dříví do lesa a duplikovat report. http://www.sachypodborany.cz/?p=1375

V závěrečných dvou kolech nás čekají první dva celky tabulky, takže to bude docela výzva :-)

Bohemians “B” – Domažlice (+partie)

Posted by Daniel Drahorád on February 13th, 2017

Klíčový zápas o udržení ve druhé lize se začal komplikovat již před svým začátkem. V neděli, v půl osmé ráno totiž přišla sms a email od Roberta Doringa, že je nemocný a nemůže nastoupit. V neděli v půl osmé však ještě spím, takže mě vzbudil až v 9:50 (tj. 10 minut před začátkem utkání) telefon od Mirka Šmída, že prý Radek četl, že Robert nepřijde a co je na tom pravdy.

Zobrazit celý článek »

Bohemians “B” – Karlovy Vary “B” (+partie)

Posted by Daniel Drahorád on January 29th, 2017

Již před zápasem přišla komplikace v podobě omluvenky Vojty Dobeše, kterého skolila angína, a protože angína je víc než chřipka, nominoval jsem sebe. V naší útulné klubovně jsme přivítali zatím bezbodové Vary “B” a podle propočtů vyžadovaly naše zachranářské práce ve druhé lize bodovat na plno.
Optimismus do našich žil vlil i fakt, že naši soupeři z dosavadních 48 partií ve druhé lize vyhráli pouze tři.
Tuto nelichotivou bilanci si však v zápase s námi dost zlepšili..
Zobrazit celý článek »


Copyright © 2009 Šachový oddíl TJ Bohemians Praha. All rights reserved.