Pozvánka na Webhelp Chess Open 2021

Posted by Lukáš Daňhel on October 13th, 2021

Tímto bych chtěl pozvat všechny členy TJ Bohemians na rapidový turnaj Webhelp Chess Open 2021, který spolupořádám společně s Lenkou Tichou pod hlavičkou společnosti Webhelp. Hrací místnost je zajištěna v pěkných firemních prostorech na Brumlovce kousek od metra “C” Budějovická. Turnaje se mohou zúčastnit jak registrovaní tak i neregistrovaní hráči, připřaven bude skutečně štědrý cenový fond a vyhodnoceni budou i tři nejlepší junioři! Zobrazit celý článek »

MČR v rapid šachu mládeže i s Bohemáky

Posted by Kuba Petr on September 12th, 2021

Tento víkend se v prostorách hotelu Don Giovanni v Praze odehrálo MČR v rapidu mládeže. V každé ze tří věkových kategorií jsme měli jednoho zástupce – H10 s Rodanem Černým, v H12 nás reprezentoval Pepa Pásek a v H14 se bil s Klokanem na hrudi Zdenda Davídek.

Zobrazit celý článek »

Plná sbírka medailí z PP mládeže v rapidu!

Posted by Lukáš Daňhel on June 20th, 2021

V sobotu 19.6. se na OÁZE a v Kobylisých uskutečnil Přebor Prahy mládeže v rapid šachu, který byl zároveň jako kvalifikace na finále PP mládeže. Nejlepší hráči z jednotlivých kategorií postoupili na MČR mládeže v rapidu. Startovalo hned 18 klokanů, skvělá účast! Zobrazit celý článek »

Mladší žáci na MČR družstev mezi nejlepšími!

Posted by Lukáš Daňhel on June 16th, 2021

O víkendu 11.-13.6. se v pražském hotelu Don Giovanni konalo MČR družstev mladších žáků do 12 let. Naši klokani tam postoupili po suvérenním výkonu na pražském přeboru. Hrálo se celkem 9 kol od pátku do neděle tempem 25min+10s/tah, takže už celkem pořádný rapid. Byli jsme sice 13. nasazení z 28 družstev, ale ela jsou zhruba rok a půl stará a výkony hráčů po dlouhém lockdownu se dost lišily, takže elo skoro žádnou vypovídací hodnotu nemělo. Zobrazit celý článek »

Konečné pořadí e-rapidů !!!

Posted by Antonín Ambrož on March 25th, 2021

Od ledna do poloviny března se hrály e-rapidy 2x týdně.  V úterý pro šachově začínající klokany, ve čtvrtek pro všechny, včetně dospělých. Hráči museli být členy TJ Bohemians na servru chess.com! Z 9 devíti turnajů se počítalo šest nejlepších výsledků, z čehož vyplynulo konečné pořadí. První tři v každém turnaji obdrží, po navrácení na bohémku, věcné ceny! Zobrazit celý článek »

Středeční rapidové turnaje pro celou ČR

Posted by Lukáš Daňhel on March 21st, 2021

Pro zájemce z řad mládeže i dospělých z celého Česka se budou každou středu od 17:00h konat otevřené rapidové turnaje v rámci týmu Czech Republic na chess.com. Půjde o turnaje na 5 kol tempem 15+5, první turnaj je již ve středu 24.3 a to zde: Středeční rapidy. Kdo si bude chtít zahrát, musí být členem týmu ČR na chess.com Team of the Czech Republic. Zobrazit celý článek »


Copyright © 2009 Šachový oddíl TJ Bohemians Praha. All rights reserved.