Úspěšné 58. Zaječice jsou za námi

Posted by Lukáš Daňhel on May 27th, 2022

AKTUALIZACE 30.5.

Máme už po turnaji a tak přichází čas na bilancování. Kuba už okomentoval soutěž z pohledu Áčka, kterému se turnaj rozhodně vydařil a vybojovali jsme krásné 7. místo v silné republikové konkurenci. Zobrazit celý článek »

Finále LCWL – ne od 19 h CZE-BIH

Posted by Vláďa Veselý on November 12th, 2021

Tým ČR se v další sezóně na chess.com opět dostal do finálové nadstavby a pokud chceme bojovat o medaile, tak je potřeba posílit a zlepšit naši účast. Hrát může každý, i jenom jednotlivé vybrané tempo v zápase, hráči jsou na zápas seřazeni dle ratingu, takže není třeba se obávat, že budete někomu zabírat místo, kazit hru apod. Jedná se o sledované prestižní národní zápasy, kvalitní soupeř je zaručen a riziko cheatingu je minimalizováno. Začínáme v neděli od 19 s Bosnou a Hercegovinou, kterým máme z předchozího zápasu co vracet.

Tým Bohemky se blíží hranici 200 a dvoustý hráč dostane malý dárek.

Více info k 1. zápasu CZE-BIH      TJ Bohemians na chess.com

Webhelp Chess Open 2021 – ODLOŽENO

Posted by Lukáš Daňhel on October 13th, 2021

AKTUALIZACE: Vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci byl turnaj odložen na neurčito. Jakmile se situace zlepší, budeme hledat nový termín.
Zobrazit celý článek »

MČR v rapid šachu mládeže i s Bohemáky

Posted by Kuba Petr on September 12th, 2021

Tento víkend se v prostorách hotelu Don Giovanni v Praze odehrálo MČR v rapidu mládeže. V každé ze tří věkových kategorií jsme měli jednoho zástupce – H10 s Rodanem Černým, v H12 nás reprezentoval Pepa Pásek a v H14 se bil s Klokanem na hrudi Zdenda Davídek.

Zobrazit celý článek »

Plná sbírka medailí z PP mládeže v rapidu!

Posted by Lukáš Daňhel on June 20th, 2021

V sobotu 19.6. se na OÁZE a v Kobylisých uskutečnil Přebor Prahy mládeže v rapid šachu, který byl zároveň jako kvalifikace na finále PP mládeže. Nejlepší hráči z jednotlivých kategorií postoupili na MČR mládeže v rapidu. Startovalo hned 18 klokanů, skvělá účast! Zobrazit celý článek »

Mladší žáci na MČR družstev mezi nejlepšími!

Posted by Lukáš Daňhel on June 16th, 2021

O víkendu 11.-13.6. se v pražském hotelu Don Giovanni konalo MČR družstev mladších žáků do 12 let. Naši klokani tam postoupili po suvérenním výkonu na pražském přeboru. Hrálo se celkem 9 kol od pátku do neděle tempem 25min+10s/tah, takže už celkem pořádný rapid. Byli jsme sice 13. nasazení z 28 družstev, ale ela jsou zhruba rok a půl stará a výkony hráčů po dlouhém lockdownu se dost lišily, takže elo skoro žádnou vypovídací hodnotu nemělo. Zobrazit celý článek »


Copyright © 2009 Šachový oddíl TJ Bohemians Praha. All rights reserved.