Tématický BORYS – Pozvánka středa 16.10.

Posted by Petr Zelenka on October 10th, 2019

Již za necelý týden máte možnost si přijít na Bohemku zahrát další se série tématických turnajů. Tentokrát v poměrně netradiční Chigorinově variantě Francouzské hry. Začátek turnaje v 18:00.
Zobrazit celý článek »

Tématický BORYS (říjen) – Výsledky

Posted by Petr Zelenka on September 27th, 2019

Na dalším ze série tématických turnajů se nás tentokrát sešlo o trochu méně než minule (9, resp. 10), a to i z důvodu přesunu na poslední chvíli ze čtvrtka na středu, abychom uvolnili prostor bohemácké skupině přeboru Pragovka. I tak jsme si ale dobře zahráli a potrénovali Grünfeldovu indickou obranu.

Zobrazit celý článek »

Tématický BORYS – 15.8. – výsledky

Posted by Petr Zelenka on August 15th, 2019

Ve čtvrtek 15.8. proběhl zatím nejvíce obsazený BORYS. I přes zítřejší turnaj se dnes sešlo skvělých třináct hráčů. Uvidíme zda se rostoucí popularita projeví i za měsíc. Opět jsme hráli švýcar na 5 kol v tempu 2×15.

Zobrazit celý článek »

Úspěch JJ v Pardubicích

Posted by Vláďa Veselý on July 18th, 2019

Krásného výsledku v rapidovém turnaji v Pardubicích dosáhl Jiří Jirka. V silně obsazeném a vyrovnaném turnaji vybojoval 2. místo mezi českými hráči.  Blahopřejeme! :-)

Výsledky G1

Tématický BORYS – 11.7. – výsledky

Posted by Petr Zelenka on July 11th, 2019

Ve čtvrtek 11.7. proběhl první tématický a celkově druhý BORYS letošního roku. Sešlo se nás o čtyři více než minulý měsíc a zahráli jsme si tedy švýcarským systémem na 5 kol v tempu 2×15 minut.  Zobrazit celý článek »

Memoriál Břetislava Modra, 4. ročník sobota 8.6.2019 – výsledky

Posted by predseda on June 17th, 2019

Šachový oddíl TJ Bohemians Praha ve spolupráci s Pražskou šachovou společností pořádal v sobotu 8.6. 2019 v Kavárně Šachový Václavák v hotelu Juliš 4. ročník Memoriálu Břetislava Modra. V turnaji švýcarským systémem na 7 kol vítězství uhájil mezi 48 účastníky vítěz prvního ročníku a hlavní favorit David Navara (7 bodů), o jeden a půl bodu před vítězi předchozích dvou ročníků, Zbyňkem Vrbatou a Petrem Zvárou. Před zahájením turnaje na Břéťu zavzpomínali vzácní hosté – velmistři David Navara a Vlastimil Jansa a pan Dmitrij Pliseckij, spoluator série Moji velcí předchůdci s Garri Kasparovem.

Konečné výsledky
Zobrazit celý článek »


Copyright © 2009 Šachový oddíl TJ Bohemians Praha. All rights reserved.