Memoriál Břetislava Modra Ne 4.9.2022 (rapid) – výsledky

Posted by Vláďa Veselý on September 10th, 2022

V neděli 4. září od 12 hodin v prostorách EA Hotel Juliš proběhl po covidové odmlce 5.ročník Memoriálu Břetislava Modra. Mezinárodní rapidový turnaj s celkovou účastí 66 hráčů hraný švýcarským systémem na 7 kol, 2×15 minut + 2s/tah ovládl zaslouženě s jedinou remízou GM Petr Neuman. Na 2. místě hájil Bohemku Mirek Šmíd a 3. místo vybojoval Jan Ristoja z Finska.

Zobrazit celý článek »

Klokani na MČR v rapidu mládeže

Posted by Kuba Petr on September 9th, 2022

O víkendu 10.-11.9. se hrálo se v Harrachově MČR v rapidu. Bohemka měla hned pětičlennou hráčskou výpravu a výsledky nebyly vůbec špatné!

Zobrazit celý článek »

Úspěšné 58. Zaječice jsou za námi

Posted by Lukáš Daňhel on May 27th, 2022

AKTUALIZACE 30.5.

Máme už po turnaji a tak přichází čas na bilancování. Kuba už okomentoval soutěž z pohledu Áčka, kterému se turnaj rozhodně vydařil a vybojovali jsme krásné 7. místo v silné republikové konkurenci. Zobrazit celý článek »

Finále LCWL – ne od 19 h CZE-BIH

Posted by Vláďa Veselý on November 12th, 2021

Tým ČR se v další sezóně na chess.com opět dostal do finálové nadstavby a pokud chceme bojovat o medaile, tak je potřeba posílit a zlepšit naši účast. Hrát může každý, i jenom jednotlivé vybrané tempo v zápase, hráči jsou na zápas seřazeni dle ratingu, takže není třeba se obávat, že budete někomu zabírat místo, kazit hru apod. Jedná se o sledované prestižní národní zápasy, kvalitní soupeř je zaručen a riziko cheatingu je minimalizováno. Začínáme v neděli od 19 s Bosnou a Hercegovinou, kterým máme z předchozího zápasu co vracet.

Tým Bohemky se blíží hranici 200 a dvoustý hráč dostane malý dárek.

Více info k 1. zápasu CZE-BIH      TJ Bohemians na chess.com

Webhelp Chess Open 2021 – ODLOŽENO

Posted by Lukáš Daňhel on October 13th, 2021

AKTUALIZACE: Vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci byl turnaj odložen na neurčito. Jakmile se situace zlepší, budeme hledat nový termín.
Zobrazit celý článek »

MČR v rapid šachu mládeže i s Bohemáky

Posted by Kuba Petr on September 12th, 2021

Tento víkend se v prostorách hotelu Don Giovanni v Praze odehrálo MČR v rapidu mládeže. V každé ze tří věkových kategorií jsme měli jednoho zástupce – H10 s Rodanem Černým, v H12 nás reprezentoval Pepa Pásek a v H14 se bil s Klokanem na hrudi Zdenda Davídek.

Zobrazit celý článek »


Copyright © 2009 Šachový oddíl TJ Bohemians Praha. All rights reserved.