Áčko mládeže na 2. místě v 1. lize

Posted by Lukáš Daňhel on May 1st, 2023

O víkendu 22.-23.4. se hrála poslední čtyři kola 1. ligy mládeže sk. B. Na sraz jsme odjížděli na druhém místě s tříbodovou ztrátou na Plzeň, se kterou nás však ještě čekal vzájemný zápas. Vzhledem k horšímu skóre nám však nestačilo “jen” porazit Plzeň, ale zároveň ostatní soupeře porážet vysokými rozdíly. Zobrazit celý článek »

Míša Lutskiy bronzový do 8 let!

Posted by Kuba Petr on April 29th, 2023

Je mi jasné, že tento víkend končí jeden poměrně důležitý turnaj (jistý zápas o mistra světa, který je letos asi divácky nejzajímavější za poslední dlouhou dobu), ale hraje se také v Česku. Na turnaji, který se hraje v Krnově, je první nasazení Míša Lutskiy, vicemistr republiky do 10 let. Jako druhý Bohemák na turnaji bude Matěj Přibyl, ročník narození 2017!

Zobrazit celý článek »

Přebor Prahy družstev mládeže = Béčko i Céčko slaví velký úspěch

Posted by Ondrej Dunder on April 25th, 2023

O víkendu 22.-23. dubna se konala závěrečná kola dlouhodobých soutěží družstev mládeže. Kromě závěrečných kol mládežnické extraligy, (kterou vyhráli Říčany, gratulace), tak se konala i závěrečná kola 1. ligy mládeže (za účasti našeho Áčka) a i poslední kola Přeboru Prahy družstev (za účasti našeho Béčka a Céčka). Zobrazit celý článek »

Oddílová schůze úterý 9.5. od 18:15

Posted by Vláďa Veselý on April 22nd, 2023

Roční oddílová schůze proběhne v úterý od 18:15. Zvání jsou kapitáni, zástupci kapitánů a všichni hráči se zájmem o chod klubu.

Postup “A” týmu mladších žáků na MČR družstev

Posted by Ondrej Dunder on April 2nd, 2023

V sobotu prvního dubna se v hotelu EA Populus uskutečnil Přebor Prahy družstev mladších žáků do 12 let. Bohemka zde měla poprvé v historii hned tři mládežnická družstva. V minulých letech jsme měli vždy jen tým “A” a “B”. Soutěže se celkem účastnilo 18 pražských družstev a dvě nejlepší družstva postoupila na Mistrovství České republiky, které se uskuteční v polovině června v Harrachově. Zobrazit celý článek »

MČR mládeže do 16 let skončilo. Máme medaili po 7 letech!

Posted by Kuba Petr on March 18th, 2023

…o ní se zasloužil Míša Lutskiy v kategorii do 10 let, a to za druhé místo se ziskem 6 bodů z 9 partií. Moc gratuluju, je to skvělý úspěch (navazuje tak na svou loňskou stříbrnou medaili z H08, na jistého Jakuba Petra z H14 v roce 2016, kde získal bronz, a je to nejlepší výsledek od vítězství Jana Petra v H16 z roku 2014). Navíc ho tento rok ještě stále čeká MČR do 8 let, kam věkově spadá. Dále Tamí Jakubše skončila v D12 na 8. místě s 5/9, což je také moc pěkné na první účast na MČR. Tom Tichý skončil v H14 11. se ziskem 5/9, Zdenda Davídek v H16 se ziskem 4/9 obsadil 16. místo.

Zobrazit celý článek »


Copyright © 2009 Šachový oddíl TJ Bohemians Praha. All rights reserved.