Konečné pořadí e-rapidů !!!

Posted by Antonín Ambrož on March 25th, 2021

Od ledna do poloviny března se hrály e-rapidy 2x týdně.  V úterý pro šachově začínající klokany, ve čtvrtek pro všechny, včetně dospělých. Hráči museli být členy TJ Bohemians na servru chess.com! Z 9 devíti turnajů se počítalo šest nejlepších výsledků, z čehož vyplynulo konečné pořadí. První tři v každém turnaji obdrží, po navrácení na bohémku, věcné ceny! Zobrazit celý článek »

Průběžná pořadí po 8. turnaji v e-rapidech

Posted by Antonín Ambrož on March 12th, 2021

Po 14 denní pauze (jarňáky) pokračovaly e-rapidy osmými turnaji. V úterním ztratila Tanae vedení (nehrála) a spadla na třetí místo. Super výkonem 5 (z 5)se prodral na první místo Kristian. Rodan poskočil ze čtvrtého na druhé, neboť Jantichy také nehrál!

Ve čtvrtečním udržel Robinek vedení před Zdendou, neboť ho v posledním kole porazil! DavidMach snížil ztrátu na třetího Skrabku na mrkev na půl bodu. Zobrazit celý článek »

Zápasy mládeže úspěšně pokračují

Posted by Lukáš Daňhel on March 8th, 2021

Po vydařeném zápase s OÁZOU na přátelská utkání vyzýváme každý týden nějaký český tým. Postupně jsme odehráli zápasy s Kobylisy, Čelákovicemi a naposledy včera proti celému regionu Karlovarsko. Zápasy mají vždy příjemnou týmovou atmosféru, čehož jsme chtěli dosáhnout, a děti si zahrají proti vrstevníkům i mimo náš klub. Zobrazit celý článek »

Pořadí po 7. turnaji!

Posted by Antonín Ambrož on February 21st, 2021

E-rapidy proběhly v úterý a ve čtvrtek. Po úterku nenastala dokonce na prvních osmi změna! Tanae udržela náskok 1,5 bodu. Na druhé místo Honzíka Tichého dotírá Kristián Czerný, rozdíl je už jen 0,5 bodu!

Po čtvrtku Robin Mádle udržel vedení už jen o půl bodu, protože na druhé místo se prodral Zdenda Davídek a ztrátu snížil!. I na třetím místě nastala změna. Z pátého na místo třetí skočil Ondra Gacho. Zobrazit celý článek »

Pořadí po 6. turnaji !

Posted by Antonín Ambrož on February 15th, 2021

V minulém týdnu proběhly šesté e-rapidy a máme tak průběžná pořadí. V obou se změnila pořadí na prvních místech.
Ve čtvrtečním se prodral na první místo Robin, v úterním Tanae, což je naše zatím neregistrovaná, ale velmi talentovaná dívka!!!
Pokračujeme v úterý (16.2.) od 15 a ve čtvrtek od 17.
Zobrazit celý článek »

Naši mládežníci změřili síly s OÁZOU

Posted by Lukáš Daňhel on February 7th, 2021

Online turnajů jednotlivců a online tréninků máme pro mládež připraveno akorát a snažíme se suplovat původní šachový život. Co nám však chybělo, jsou soutěže družstev, ve kterých děti bojují společně za Bohemku, za jeden tým. Zobrazit celý článek »


Copyright © 2009 Šachový oddíl TJ Bohemians Praha. All rights reserved.