MČR v rapid šachu mládeže i s Bohemáky

Posted by Kuba Petr on September 12th, 2021

Tento víkend se v prostorách hotelu Don Giovanni v Praze odehrálo MČR v rapidu mládeže. V každé ze tří věkových kategorií jsme měli jednoho zástupce – H10 s Rodanem Černým, v H12 nás reprezentoval Pepa Pásek a v H14 se bil s Klokanem na hrudi Zdenda Davídek.

Zobrazit celý článek »

Soustředění mládeže 24.-26. září na Jizerce

Posted by Lukáš Daňhel on September 10th, 2021

Soustředění mládeže šachového  oddílu TJ Bohemians Praha v Novém Vestci 24. až 26. září 2021 Zobrazit celý článek »

Na Přeboru Prahy mládeže se klokanům náramně dařilo

Posted by Lukáš Daňhel on September 6th, 2021

Netradičně v zářijovém termínu 3.-5.9. se uskutečnil Přebor Prahy mládeže v kategoriích HD10-HD20. Kategorie H16 a H18+H20 se hrály v Kobylisích a zbylé kategorie na OÁZE. Celkem startovalo 14 hráčů a hráček z Bohemky. Turnaj byl hrán jako vážný tempem 45min+30s/tah na 7 kol, ale někteří naši časovkáři ho označovali spíše jako trochu delší rapid a vlastně i mají pravdu :D Zobrazit celý článek »

Veleúspěšný ročník Openu Říčany

Posted by Kuba Petr on August 28th, 2021

Dnes skončil Open Říčany, tradičně hraný poslední týden prázdnin, a přinesl hned 4 umístění v první desítce! V Openu B skončil Robin Mádle třetí, Ondra Gacho čtvrtý a Zdenda Davídek desátý, v Openu A Kuba Petr třetí. Celkově se zúčastnilo 18 hráčů z Bohemky, z toho 4 mládežníci i v Openu A.

Zobrazit celý článek »

II. Letní šachový tábor mladých Klokanů

Posted by Ondrej Dunder on August 19th, 2021

Toto léto se konal druhý ročník našeho letního šachového tábora pod vedením Ondřeje Staňka a Ondřeje Dundera.

Letos jsme měli 19 dětí (6 dětí bylo oproti loňskému roku nových a zažily tak svoji táborovou premiéru). Ubytováni jsme byli v krásném a prostorném objektu v Jizerských horách v Josefově Dole. Počasí nám vyšlo také velmi dobře, díky poloze v horách byly teploty po celý den velmi příjemné.

Zobrazit celý článek »

Naši mládežníci se na MČR neztratili

Posted by Lukáš Daňhel on June 29th, 2021

V posledních červnových dnech proběhlo v Koutech nad Desnou MČR mládeže jednotlivců. Na turnaj se výjimečně téměř nedalo postoupit, protože MČ bylo zrušeno. Postupový klíč tak musel být stanoven na základě ela, které přálo dvěma našim hráčům. Na turnaji mohli Bohemku reprezentovat Tomáš Tichý a Jeremy Chon, oba v H12. Zobrazit celý článek »


Copyright © 2009 Šachový oddíl TJ Bohemians Praha. All rights reserved.