Přebor Prahy mládeže – Béčko stále neporaženo

Posted by Ondrej Dunder on January 19th, 2022

V sobotu 15.1.2022 se hrály dva zápasy semifinále Přeboru Prahy mládeže. Systém soutěže je letos takový, že ze základních skupin (A, B, C, D) postoupila 3 družstva z každé skupiny do semifinále. Spojily se skupiny A+B a skupiny C+D. Následně z těchto dvou skupin vzejdou tři a tři družstva, která se utkají v dubnu o první místo v pražském Přeboru a o postup do 1.ligy mládeže! Zobrazit celý článek »

Liga mládeže – jdeme do čela!

Posted by Antonín Ambrož on January 18th, 2022

Po dvou sobotních výhrách jsme se vrátili na první místo s dvoubodovým náskokem. Jedeme po stejné koleji jako naše áčko dospělých!

Dopoledne jasná výhra 5,5 – 0,5 s Jawa Brodce. Odpoledne 3,5 – 2,5 s OAZou na jejich půdě! Zobrazit celý článek »

Mládežnická družstva “B” i “C” postupují do další fáze PP

Posted by Ondrej Dunder on December 13th, 2021

Mládežnická družstva Bohemians B i Bohemians C postoupila ze základní skupiny pražského přeboru do semifinálové skupiny, která se odehraje v polovině ledna. Tým Bohemians B skončil na prvním místě, Bohemians C na druhém místě. Nicméně naši soupeři v základní skupině (Smíchov B, Porg C, Šachy Štěpán C) byli o třídu slabší, a tak postup do semifinálové skupiny byl spíše povinností. Zobrazit celý článek »

Mládežnické Áčko v akci

Posted by Lukáš Daňhel on December 7th, 2021

V sobotu 4.12. se na Bohemce odehrály 4 zápasy 1. ligy mládeže sk. B. K našemu mládežnickému Áčku se připojilo družstvo ŠK 64 Plzeň B a dále družstva Říčan B a C. Tedy ještě v pátek odpoledne jsme nevěděli, jestli budeme hrát, protože družstva Říčan ve čtvrtek zažádala o odložení zápasů. Zobrazit celý článek »

Mistrovství Čech do 10 let

Posted by Kuba Petr on November 19th, 2021

V těchto dnech probíhá MČ v kategoriích HD10 a HD08 i s účastí Bohemáků.

Zobrazit celý článek »

Z Herlíkovic vezeme 2 postupy na MČR mládeže!

Posted by Kuba Petr on November 1st, 2021

Předevčírem skončilo Mistrovství Čech, na němž se v mistrovských a doprovodných kategoriích ukázalo více než deset mladých Klokanů. Nejlépe se dařilo Zdendovi Davídkovi, který z kategorie HD14 veze bronz, Lukáši Hejskovi (3. místo ve FIDE Open) a Jerrymu Chonovi, který v kategorii do 12 let zůstal na bramborovém umístění. Těsně za branami postupu zůstali Tom Tichý (HD14) a Pepa Pásek (HD12), skončili shodně na 10. místě své kategorie. Všichni z výpravy uhráli mezi 4 a 6,5 body, takže z tohoto pohledu považuju letošní MČech za velmi vydařené.

Zobrazit celý článek »


Copyright © 2009 Šachový oddíl TJ Bohemians Praha. All rights reserved.