Z Mostu vezeme dva postupy na MČR !!

Posted by Lukáš Daňhel on November 18th, 2019

V neděli 17.11. skončilo MČ mládeže do 8 a 10 let. Bohemku úspěšně reprezentovalo hned 5 klokanů v mistrovských kategoriích. Zobrazit celý článek »

MČ mládeže do 16 let skončilo, ale začíná MČ do 10 let!

Posted by Lukáš Daňhel on November 11th, 2019

Letos premiérově v Příchovicích u Kořenova hrané MČ mládeže do 16 let je minulostí. O postup na MČR bojovali po celý turnaj dva naši hráči a to Lukáš Hejsek v H16 a Tomáš Tichý v H12. Zobrazit celý článek »

V neděli pokračuje přebor 5. a 6. kolem!

Posted by Antonín Ambrož on November 7th, 2019

Na 3 a 4. kolo přišel Zdeněk Davídek v doprovodu táty Tomáše. Tomáš se nechal přemluvit (lehce), přidal jsem se také a tak jsme trochu oživili startovní listinu. Po 4 kolech vede se 100% Honza Fráňa. Zastaví mu někdo cestu výher? Jsou odložené 4 partie z důvodu nemoci, dohrát se musí do 14. prosince, kdy je poslední kolo! Jsou to partie: 3. kolo Melnikov-Aubrechtová, Khoury-Sochor, 4. kolo Khoury-Melnikov, Aubrechtová-Sochor.
Zobrazit celý článek »

Sezóna mládeže v plném proudu – Mistrovství Čech a ligy družstev

Posted by Lukáš Daňhel on October 26th, 2019

Začátkem října odstartovala sezóna družstev mládeže. Naše Áčko se po loňském sestupu z Extraligy výrazně proměnilo. Zobrazit celý článek »

Podzimní po 2 kolech. 3. a 4. hrajeme v sobotu 19. října !!!

Posted by Antonín Ambrož on October 16th, 2019

Pořadí po 2. kole
Zobrazit celý článek »

Úspěch Klokanů v Říčanech

Posted by Kuba Petr on September 1st, 2019

Jak už tady psal Lukáš, v termínu 24. – 31. srpna se hrál tradiční Open Říčany, na kterém se představilo hned 12 Bohemáků. A to ve velkém stylu – v Openu A se hned čtyři umístili v první dvanáctce! V Openu B hráči spíše sbírali další cenné zkušenosti, ale i tak skoro všichni skončili výš než byli nasazení. Odkaz na kompletní výsledky zde: Open A Open B Partie Openu A

A jak se tedy dařilo konkrétním hráčům?

Zobrazit celý článek »


Copyright © 2009 Šachový oddíl TJ Bohemians Praha. All rights reserved.