Úspěšné 58. Zaječice jsou za námi

Posted by Lukáš Daňhel on May 27th, 2022

AKTUALIZACE 30.5.

Máme už po turnaji a tak přichází čas na bilancování. Kuba už okomentoval soutěž z pohledu Áčka, kterému se turnaj rozhodně vydařil a vybojovali jsme krásné 7. místo v silné republikové konkurenci. Zobrazit celý článek »

Gymnázium Voděradská vítězí na Přeboru Prahy středních škol, skvělý Zdeněk Davídek

Posted by Jaroslav Voříšek on May 15th, 2022

Dne 12.5.2022 se v hotelu Populus na Žižkově uskutečnil Přebor Prahy družstev středních škol 2022. Gymnázium Voděradská postavilo po několikaleté odmlce čtyřčlenné družstvo a po napínavém průběhu zvítězilo, k čemuž skvělým výkonem 7 ze 7 přispěl klokan Zdeněk Davídek.

Zobrazit celý článek »

Béčko druhé, Céčko desáté v Přeboru Prahy družstev starších žáků!

Posted by Kuba Petr on May 3rd, 2022

Stejný víkend, co skončila první liga mládeže, kde Áčko obsadilo nádherné druhé místo (i když vítězství nebylo příliš daleko), skončil také Přebor Prahy. Béčko do závěrečného trojkola vstupovalo ve stejné pozici jako Áčko – drželo první místo, ale čekal ho ještě nejtěžší zápas ze všech, a to se Šachy Štěpán A. Céčko hrálo finále B a bojovalo o umístění v první osmičce, které těsně uniklo.

Zobrazit celý článek »

Naše děti do 12 let obhájily zlato v Praze!

Posted by Ondrej Dunder on April 29th, 2022

I tento rok se povedlo našemu klubu vyhrát Přebor Prahy družstev ml. žáků. V polovině června nás ještě čeká Mistrovství České republiky, kde jsme loni skončili velmi smolně na 4.místě, ovšem letos máme ještě o trochu silnější tým, a tak bychom se měli na MČR porvat o umístění v TOP3 a s trochou štěstí se i stát Mistry České republiky. Zobrazit celý článek »

Liga mládeže 2021-22 skončila!

Posted by Antonín Ambrož on April 27th, 2022

O víkendu se v Nových Hradech (na hranicích s Rakouskem!) dohrála posledními čtyřmi koly
1. liga sk. B. V pátek jsme odjížděli s dobrou náladou, vedli jsme o 2 body a v cestě
nám stáli soupeři z druhé poloviny tabulky. Zobrazit celý článek »

MČR mládeže a MČR amatérů v Luhačovicích skončilo

Posted by Kuba Petr on March 12th, 2022

DOAKTUALIZOVÁNO

V termínu 12.-19.3. se hrálo MČR mládeže. Nejlepším z Bohemáků se stal Rodan Černý na 9. místě v kategorii do 10 let se ziskem 5 bodů z 9 partií. Dále v H12 skončil Jeremy Chon na 12. místě se ziskem 4,5/9 a Pepa Pásek na 22. místě s 2,5/9. V H14 se umístil na pěkném 15. místě Zdenda Davídek s půlkou možných bodů. V doprovodném turnaji (které je zároveň MČR amatérů) skončil na 54. místě Robin Mádle (5,5/9) a na 109. místě Tomáš Písař (4/9). Otto Huřťák po půlce turnaje kvůli nemoci odstoupil a skočil tak se skórem 2,5/6.

Zobrazit celý článek »


Copyright © 2009 Šachový oddíl TJ Bohemians Praha. All rights reserved.