Hrajete lépe než naše mládež? Změřte síly!

Posted by Lukáš Daňhel on November 1st, 2020

Pro silnější z našich mládežníků a pro dospělé bude organizován každé pondělí od 17:00 turnaj na chess.com v rámci našeho klubu TJ Bohemians Praha. Tito hráči už mají dostatečnou výkonnost na poměření sil i s dospělými, takže všechny vyzýváme, pojďte si zahrát s mladými Klokany!

Bude to švýcar na 5 kol, tempo 15min + 10s/tah. Přihlašovat se můžete hodinu před začátkem, tedy v pondělí 16-17h: Odkaz na připojení

Max počet účastníků je 16. Organizuje Ondra Dunder, neváhejte a přijďte to mladým ukázat :-)

Liga mládeže začala!

Posted by Antonín Ambrož on October 12th, 2020

O víkendu (10. a 11. 10.) začala liga v sobotu ráno výletem do Chodova za Karlovými Vary. Zobrazit celý článek »

ZMĚNA TERMÍNU, soustředění bude 2. – 4. října !!!!

Posted by Lukáš Daňhel on September 12th, 2020

Soustředění mládeže šachového oddílu TJ Bohemians Praha v. Nový Vestci 2. –  4. října 2020 Zobrazit celý článek »

Šachové soutěže a vnitřní sportoviště

Posted by Vláďa Veselý on September 10th, 2020

Aktualizace 17. 1. 2021:

V sobotu 16. ledna proběhla schůzka se zástupci krajských šachových svazů, za účasti všech 14 krajů. Na jejím základě VV ŠSČR rozhodl, že soutěže družstev dospělých řízené ŠSČR (Extraliga, 1. ligy a 2. ligy) se v soutěžním ročníku 2020/2021 nebudou dohrávat.

VV ŠSČR společně s odbornými komisemi ŠSČR do konce ledna upřesní detaily, co rozhodnutí přesně znamená pro organizaci příštího ročníku soutěží (práva účasti, poplatky atd.). Bude také připraven náhradní program pro týmy, které hrát chtějí, jako náhrada nedohraného ročníku. Soutěže družstev mládeže zatím dohrát chceme, během jarních měsíců, v závislosti na dalším vývoji situace.

Přerušení šachových soutěží

V případě pražských soutěží kalendář soutěže je dán, a nebude měněn, jen budou včas oznamovány náhradní termíny odložených utkání. Zatímní epidemická situace rozhoduje, že v plánovaných termínech neproběhne nejen první kolo – možná to budou více jak první 3 kola.
Pražské soutěže

Další informace zde:
Provoz vnitřních sportovišť TJ Bohemians

Vzhledem k omezenému provozu, připomínám náš  online oddíl Bohemians (odkaz zde) na Chess.com, kde je pro naše hráče nebo jen příznivce mnoho příležitostí si různě zahrát nebo jenom potrénovat. Krátký návod k Chess.com

Finále Přeboru Prahy mládeže – VÝSLEDKY

Posted by Lukáš Daňhel on June 28th, 2020

AKTUALIZOVÁNO O FOTOGRAFIE A VÝSLEDKY

Od pondělí 29.6. do středy 1.7. se uskuteční finále Přeboru Prahy mládeže. Hraje se celkem 6 turnajů a dokonce na dvou místech. Zobrazit celý článek »

Boj o záchranu – 1. liga mládeže

Posted by Lukáš Daňhel on June 20th, 2020

Během víkendu čeká naši mládež finále soutěží družstev. Béčko a Céčko bude v pražském přeboru především sbírat zkušenosti pod vedením Ondry Dundera. Mnohem důležitější pro celý klub však budou zápasy Áčka, které musí v posledním čtyřkole zabojovat a odpoutat se od sestupových pozic. Aktuálně nám patří 9. místo z 12 družstev a sestupují vždy 3 a někdy i 4 poslední týmy. Zobrazit celý článek »


Copyright © 2009 Šachový oddíl TJ Bohemians Praha. All rights reserved.