Béčko s Céčkem zabojuje o 1. ligu mládeže

Posted by Lukáš Daňhel on September 29th, 2022

V den státního svátku 28.9. se konala kvalifikace pro Přebor Prahy družstev starších žáků, ze kterého se dále postupuje do 1. ligy mládeže. Zobrazit celý článek »

Liga mládeže úspěšně odstartována

Posted by Lukáš Daňhel on September 29th, 2022

O uplynulém víkendu započalo naše Áčko 1. ligu mládeže. Los byl nepříjemný, protože jsme hráli v sobotu dvojkolo v Českých Budějovicích a v neděli ráno již na Bohemce. Zobrazit celý článek »

Klokani na MČR v rapidu mládeže

Posted by Kuba Petr on September 9th, 2022

O víkendu 10.-11.9. se hrálo se v Harrachově MČR v rapidu. Bohemka měla hned pětičlennou hráčskou výpravu a výsledky nebyly vůbec špatné!

Zobrazit celý článek »

Zářijové soustředění nejen pro mládež

Posted by Lukáš Daňhel on July 30th, 2022

Po mnoha letech se podzimní Bohemácké soustředění vrací k Sázavě. V polovině září 16. – 18.9. se chystáme do krásně vybaveného Sporthotelu Kácov. Kapacita 50 míst nám umožňuje uspořádat společné soustředění pro mládež i dospělé, zváni jsou všichni! Zobrazit celý článek »

III. Ročník mládežnického letního tábora za námi

Posted by Ondrej Dunder on July 29th, 2022

Bohemácký tábor pro naše mládežníky se letos konal jako vždy, třetí týden prázdnin, od 17. do 23. července. Zúčastnilo se ho celkem 21 dětí, kdy nejmladšímu bylo 6 let a nejstaršímu 17 let. Většina dětí jinak byla kolem 10 let. Jako vedoucí byli Ondřej Dunder a Ondřej Staněk. Zobrazit celý článek »

Úspěšné 58. Zaječice jsou za námi

Posted by Lukáš Daňhel on May 27th, 2022

AKTUALIZACE 30.5.

Máme už po turnaji a tak přichází čas na bilancování. Kuba už okomentoval soutěž z pohledu Áčka, kterému se turnaj rozhodně vydařil a vybojovali jsme krásné 7. místo v silné republikové konkurenci. Zobrazit celý článek »


Copyright © 2009 Šachový oddíl TJ Bohemians Praha. All rights reserved.