Hčko drží před posledním kolem 5.místo

Posted by Petr Zelenka on March 12th, 2019

Čtvrtou výhrou v řadě se podařilo Hčku podržet solidní 5.místo ve III.třídě.

Zobrazit celý článek »

Hčko pokračuje na vítězné vlně

Posted by Petr Zelenka on March 5th, 2019

Po úspěšném výletu do Kobylis k nám dorazil GROP-F, který dává v sestavě hodně prostoru zatím bezELOvým náhradníkům, což je vždy hodně nevyzpytatelná situace. Díky tomu jsme sice byli číselným favoritem, ale potvrdit to u šachovnic bylo velmi těžké.

Zobrazit celý článek »

Hčko přivezlo balík bodů z Kobylis

Posted by Petr Zelenka on February 26th, 2019

Po úspěném předchozím kole s Oázou jsme v silné sestavě vyrazili do Kobylis. Soupeř na nás vyrukoval naopak se sestavou hodně prořídlou a tak jsme se hned dostali do role jasného favorita.

Zobrazit celý článek »

Dobrý začátek dalšího soutěžního týdne

Posted by Petr Zelenka on February 19th, 2019

Tým H zahájil úspěšně 7. týden pražského přeboru. Na Bohemku dorazila Oáza G především s juniory a tak byla ELO převaha vyjímečně na naší straně. Zobrazit celý článek »

Čestné body pro Hčko z Radlic

Posted by Petr Zelenka on February 13th, 2019

Do Radlic jsme odjížděli s cílem si především zahrát a neudělat ostudu. SK Lokomotiva Radlice A je sice jen na třetím místě, ale s nejlepším skóre se řadí mezi tři hlavní favority na postup. ELO převaha soupeře byla drtivá, ale i tak jsem optimisticky očekával dva body jako z USK. Zobrazit celý článek »

Drama do posledních minut znamenalo první výhru Hčka

Posted by Petr Zelenka on February 5th, 2019

Soupeř z Šachového klubu Bohnice D k nám dorazil v relativně oslabené sestavě, kdy musel nasadit i náhradníky číslo 19 a 20. Právě oni ale získali jediné “čisté” body soupeře, takže těžko soudit, jak moc byl soupeř oslaben. K tomu ale až později v průběhu utkání. Zobrazit celý článek »


Copyright © 2009 Šachový oddíl TJ Bohemians Praha. All rights reserved.