12. sezóna Live Chess World League (LCWL 2023-S2)

Posted by Vláďa Veselý on September 3rd, 2023

Největší ligová soutěž  Live Chess World League (LCWL) na serveru Chess.com vstupuje již do své dvanácté sezóny a bude tak společně s evropskou ligou LCEL hlavní náplní našich mistrovských zápasů na podzim roku 2023.  Utkání v bulletu, blesku a rapidu proti nejsilnějším týmům světa (aktuálně Argentina, Srbsko, Rumunsko, Francie, Bosna a Hercegovina, Španělsko, Filipíny) si může zahrát každý a pomoci tak obhajovat medaile z předchozích sezón.  Propozice

Nové sezóny LCWL a LCEL

Posted by Vláďa Veselý on February 21st, 2023

Na šachovém serveru chess.com končí ligové prázdniny a tak se zase vracíme do našich oblíbených soutěží národních týmů – tedy jak do 11. sezóny Live Chess World League (LCWL), tak také do sedmé sezóny Live Chess European League (LCEL). Ve světové lize obhajujeme stříbro a v evropské lize dokonce zlato. Pokud si chcete zahrát (bullet/blesk/rapid dle svého výběru) s nejsilnějšími výběry světa, tak se přidejte.  Začínáme v sobotu od 20:40 rovnou s obhájcem světového titulu Srbskem.

https://www.chess.com/news/view/lcwl-lcel-na-uvod-souboj-sampionu

Finální zápasy LCWL a LCEL

Posted by Vláďa Veselý on December 9th, 2022

Další sezóna LCWL a LCEL se na chess.com ke konci a český tým míří na nejvyšší pozice.  V sobotu od 20:40 se můžete připojit k přímému souboji o světové zlato proti Srbsku.  Info k zápasu   a v neděli od 20:40 o evropské zlato proti Itálii  Info k zápasu.
Lze se připojit třeba jen na blitz nebo na rapid. Kdy jste naposledy hráli v týmu, který je nejlepší v Evropě nebo dokonce na světě?

Další sezóny LCWL, LCEL, 960 (chess.com)

Posted by Vláďa Veselý on September 24th, 2022

Na chess.com jsme minulý týden zahájili světovou ligu LCWL a tento týden pro změnu zahájíme ligu evropskou (LCEL) a pro jistotu ještě 960. Začíná se již tuto sobotu od 20 h. https://www.chess.com/announcements/view/lcel-na-uvod-rumunsko
6. sezóna Live Chess European League (LCEL)
10. sezóna Live Chess World League (LCWL 2022-S2)

Clubs League – Čtvrtfinále – Lviv Chess School Debut

Posted by Petr Zelenka on April 8th, 2022

Již tuto sobotu nás čeká pravděpodobně poslední zápas v Clubs League. Od 19:00 budeme hrát proti soupeři z posledního víkendu ze Lvova. Začínáme opět v 19:00 blitz a 19:40 rapid. Pojďte si poslední zápas užít všichni.

Přihlásit se můžete ze stránek klubu – https://www.chess.com/club/tj-bohemians-praha

Dvojkolo CCL – Srbská Politika a ukrajinský Lviv Debut

Posted by Petr Zelenka on March 22nd, 2022

Po dvoutýdenní přestávce a následném trochu organizačním zmatku ze strany vedení soutěže, kdy na poslední chvíli upravoval nasazení dvojic pro minulý víkend a místo volného losu jsme dostali Lvov, si tedy tento víkend zahrajeme odložený zápas s Lvovem ze 4.kola a 5.kolo proti klubu Politika.

Oba dva týmy jsou rozhodně favorité, ale pojďme jim to trochu zkomplikovat.

Sobota 26.3. – Chess club Politika (Srbsko) – 19:00 – blitz, 19:40 – rapid

Neděle 27.3. – Lviv Chess School Debut (Ukrajina) – 18:00 – blitz, 18:40 – rapid

Zobrazit celý článek »


Copyright © 2009 Šachový oddíl TJ Bohemians Praha. All rights reserved.