Clubs League v denním(“korespondenčním”) šachu

Posted by Petr Zelenka on July 10th, 2020

V online lize nám zbývají již jen dva zápasy, ale již příští týden, konkrétně 15.7. začne obdobná soutěž v denním šachu.

Zobrazit celý článek »

7.kolo Clubs League – Warley Quinborne

Posted by Petr Zelenka on July 9th, 2020

V sobotu se na naší účasti projevil začátek prázdnin, hezké počasí a dřívější začátek zápasu. Nakonec jsme hráli alespoň ve 4 hráčích, čímž jsme zabránili kontumaci a stále i pro nás platí cena pro nejlepšího hráče týmu. I přes jasnou převahu soupeře jsme uhráli pěkný výsledek 3:5. V předposledním kole narazíme opět na anglický tým – Warley Quinborne. Budeme hrát v sobotu 11.7. od 19:00.

Zobrazit celý článek »

6.kolo Clubs League – Stockport Chess Club

Posted by Petr Zelenka on July 1st, 2020

Minulý víkend jsme po napínavém boji boji zvítězili 4,5:3,5 nad španělskou Huescou. V dalším kole narazíme na anglický Stockport Chess Club. Budeme hrát v sobotu 4.7. od 18:00. Odkaz na zápas najdete na stránce našeho klubu na serveru Chess.com.

Zobrazit celý článek »

5.kolo Clubs League – Club Atletismo Huesca

Posted by Petr Zelenka on June 24th, 2020

V minulém kole se nám podařilo konečně vyhrát, když jsem porazili anglický Eagles and Child Chess 7:1. Soupeř byl nakonec jen ve 4 hráčích a tak se na některé z nás nedostalo. Ani u dalšího soupeře nelze očekávat velká účast, ale na druhou stranu mají hráče kvalitní. Proti španělskému Club Atletismo Huesca tedy potřebujeme jen cca 4 silnější hráče.

Zobrazit celý článek »

4.kolo Clubs League – Eagles and Child Chess

Posted by Petr Zelenka on June 9th, 2020

V minulém kole jsme po napínavém boji prohráli s TJ Valašská Bystřice 9,5:10,5. Podrželi nás hlavně horní desky, ale naopak dole jsme ztratili. V dalším kole by to už chtělo bodovat. Za soupeře nám bude v sobotu 13.6. od 19:00 anglický tým Eagles and Child Chess.

Zobrazit celý článek »

3.kolo Clubs League – TJ Valašská Bystřice

Posted by Petr Zelenka on June 2nd, 2020

Ve druhém kole se nám již tolik nedařilo jako v prvním a těsně jsme prohráli s italským týmem 5:7. Ve třetím kole narazíme na moravský tým TJ Valašská Bystřice, který může přijít s velmi silnou sestavou. Zápas se odehraje v sobotu 6.6. od 19:00 a všichni jste vítáni.

Zobrazit celý článek »


Copyright © 2009 Šachový oddíl TJ Bohemians Praha. All rights reserved.