Důležitá výhra „C“

Posted by Petr Matějka on March 5th, 2018

Ve středečním zápasu proti družstvu Kobylisy C si Céčko s největší pravděpodobností zajistilo účast v Přeboru i pro příští rok Zobrazit celý článek »

Céčko (po delší době) vyhrálo

Posted by Petr Matějka on February 22nd, 2018

Po delší době se „Céčku“ podařilo zvítězit, tentokrát na půdě soupeře s komplikovaným názvem ŠK DP Praha B – EA Hotels. Zobrazit celý článek »

Další dávka informací z Céčka

Posted by Petr Matějka on February 15th, 2018

Ačkoli jsem minule sliboval zlepšení zpravodajství, nějak zase uplynula další 3 kola. Tentokrát ovšem již není mnoho důvodů k radosti. Zobrazit celý článek »

Stručně z „Céčka“

Posted by Petr Matějka on January 26th, 2018

Nějak nám letos selhává průběžné zpravodajství z vyšších soutěží (pokud vím A ani B družstvo se zde nechlubí, i když by někdy bylo čím) a ani nový rok nepřinesl změnu :o( Zobrazit celý článek »

Rozloučení se soutěží: LISA A – Bohemians C 1:7

Posted by Petr Matějka on April 5th, 2017

Při souběhu zápasu s existenčním zápasem „Déčka“ byl sice trochu problém se sestavou, ale nakonec se podařilo 8 lidí sehnat (i když někteří si v posledním kole odbyli premiéru). Zobrazit celý článek »

Céčko postupuje! Bohemians “C” – Bohnice “A”

Posted by Daniel Drahorád on March 31st, 2017
Dohrávka odloženého šestého kola měla předem rozdané karty: Případná zápasová remíza zajišťovala céčku postup do přeboru a zároveň stačila Bohnicím k záchraně v soutěži.
Možná obava z domluvy remízy byla důvodem pro to, že na regulérnost zápasu dohlížel kromě nejdražšího rozhodčího v republice pana Jakuše ještě funkcionář pražského svazu pan Paulovič.

Zobrazit celý článek »


Copyright © 2009 Šachový oddíl TJ Bohemians Praha. All rights reserved.