Další dávka informací z Céčka

Posted by Petr Matějka on February 15th, 2018

Ačkoli jsem minule sliboval zlepšení zpravodajství, nějak zase uplynula další 3 kola. Tentokrát ovšem již není mnoho důvodů k radosti. Zobrazit celý článek »

Stručně z „Céčka“

Posted by Petr Matějka on January 26th, 2018

Nějak nám letos selhává průběžné zpravodajství z vyšších soutěží (pokud vím A ani B družstvo se zde nechlubí, i když by někdy bylo čím) a ani nový rok nepřinesl změnu :o( Zobrazit celý článek »

Rozloučení se soutěží: LISA A – Bohemians C 1:7

Posted by Petr Matějka on April 5th, 2017

Při souběhu zápasu s existenčním zápasem „Déčka“ byl sice trochu problém se sestavou, ale nakonec se podařilo 8 lidí sehnat (i když někteří si v posledním kole odbyli premiéru). Zobrazit celý článek »

Céčko postupuje! Bohemians “C” – Bohnice “A”

Posted by Daniel Drahorád on March 31st, 2017
Dohrávka odloženého šestého kola měla předem rozdané karty: Případná zápasová remíza zajišťovala céčku postup do přeboru a zároveň stačila Bohnicím k záchraně v soutěži.
Možná obava z domluvy remízy byla důvodem pro to, že na regulérnost zápasu dohlížel kromě nejdražšího rozhodčího v republice pana Jakuše ještě funkcionář pražského svazu pan Paulovič.

Zobrazit celý článek »

Důležitý krok: Bohemians C – Vršovice C 5,5:2,5

Posted by Petr Matějka on March 24th, 2017

Výsledek neodpovídá dramatickému průběhu. Zobrazit celý článek »

Céčko v čele: ŠK Praha-Smíchov A – Bohemians C 3:5

Posted by Petr Matějka on March 16th, 2017

Ve skupině nejsou snadní soupeři a sestava Smíchova v čele s GM Neumannem a Vološinem (oba pravidelně nastupují) budí celkem oprávněný respekt. Zobrazit celý článek »


Copyright © 2009 Šachový oddíl TJ Bohemians Praha. All rights reserved.