Céčko se (asi?) zachránilo

Posted by Kuba Petr on April 7th, 2019

Na Apríla jsme vyrazili vstříc poslednímu kolu Pražského přeboru na Duklu. Sestava se nám sešla vcelku slušná (z toho, že to nepíše Lukáš Daňhel se dá usoudit, že on chyběl, pak chyběli ze základu ještě Naty s Filipem Kaňákovými; nutno podotknout, že soupeři se sešli v podobné síle jako my), tudíž šance na udržení jedenáctého místa ze třinácti nebyla nemožná.

Zobrazit celý článek »

Céčko bere bod

Posted by Lukáš Daňhel on March 23rd, 2019

V domácím prostředí jsme přivítali tým ŠK Loko Praha “A”. Měli jsme asi nejsilnější sestavu za celou sezónu, když nás hned 7 bylo ze základu a když se sejdeme, tak hrajeme vždy vyrovnaný zápas i v tak silné soutěži. Zobrazit celý článek »

Kolize Céčku sebrala sestavu i body

Posted by Lukáš Daňhel on March 15th, 2019

Kvůli kolizi s Géčkem jsme dlouho se Zuzkou plánovali, kdo za koho nastoupí, protože oba zápasy byly důležité. Nakonec to bylo jedno, protože 3 z 5 hráčů, kteří jsou v obou týmech, se ze zápasů omluvili. Zobrazit celý článek »

Céčko bere další bod

Posted by Lukáš Daňhel on March 6th, 2019

V 9. kole jsme zavítali do pražského hotelu Brixen, kde jsme se utkali s týmem GROP “B”. Zobrazit celý článek »

Céčko připisuje další bod

Posted by Lukáš Daňhel on March 1st, 2019

V derby jsme přivítali sousedy z Vršovic “B”. Zprvu pěkná sestava se o víkendu rozpadla, a tak dostali šanci náhradníci. Obě družstva byla na chvostu tabulky, takže to naznačovalo drsný souboj o udržení. Zobrazit celý článek »

Cenná remíza céčka v Kobylisech

Posted by Ondrej Dunder on February 16th, 2019

Ve středu večer Bohemka “C“ změřila síly s jedním z nejsilnějších týmů Pražského Přeboru. Na všech šachovnicích byla poměrně výrazná elová převaha na straně Kobylis “B“. Přesto se nám podruhé v sezóně podařilo zabodovat! Teď už ale hezky popořadě.  Zobrazit celý článek »


Copyright © 2009 Šachový oddíl TJ Bohemians Praha. All rights reserved.