Céčko vstoupilo do nového roku vítězně

Posted by Kuba Petr on January 13th, 2022

Nový ročník Pražského Přeboru jsme zahájili výhrou nad Pankrácí “C”.

Zobrazit celý článek »

Výsledky soutěží družstev

Posted by Lukáš Daňhel on June 28th, 2020

Oproti “normálním” rokům se letos soutěže družstev dohrávaly až těsně před letními prázdninami a ty nižší byly dokonce ukončeny bez vyhlášení výsledků. Dohrávání se tak týkalo jen týmů A-B-C a všechna družstva měla o co bojovat. Zobrazit celý článek »

Céčko přidává další bod

Posted by Lukáš Daňhel on February 27th, 2020

V sedmém kole jsme doma přivítali družstvo Unichess D, které se stejně jako my pohybuje kolem sestupových pozic. Sestava byla slabší než na předešlá kola ale i přesto plně konkurenceschopná. Zobrazit celý článek »

První výhra Céčka!

Posted by Kuba Petr on February 21st, 2020

V dosavadním průběhu soutěže se nám podařilo získat pouhopouhý jeden bod, a tak bylo na čase zabodovat naplno. Překvapivě k tomu došlo v zápase, na který jsme se sešli v zatím (papírově) nejslabší sestavě celé sezóny.

Zobrazit celý článek »

Céčko těsně prohrálo s Pankrácí

Posted by Kuba Petr on January 15th, 2020

Na první kolo jsme se sešli ve velmi slušné sestavě, totéž se však dalo říct i o našich soupeřích, a tak se dal očekávat vyrovnaný zápas Zobrazit celý článek »

Céčko se (asi?) zachránilo

Posted by Kuba Petr on April 7th, 2019

Na Apríla jsme vyrazili vstříc poslednímu kolu Pražského přeboru na Duklu. Sestava se nám sešla vcelku slušná (z toho, že to nepíše Lukáš Daňhel se dá usoudit, že on chyběl, pak chyběli ze základu ještě Naty s Filipem Kaňákovými; nutno podotknout, že soupeři se sešli v podobné síle jako my), tudíž šance na udržení jedenáctého místa ze třinácti nebyla nemožná.

Zobrazit celý článek »


Copyright © 2009 Šachový oddíl TJ Bohemians Praha. All rights reserved.