První body pro Céčko

Posted by Lukáš Daňhel on February 1st, 2019

S celkem dobrou sestavou jsme vyrazili na OAZU, kde jsme změřili síly s jejich Béčkem. Elová převaha byla klasicky na straně soupeře, ale tentokrát nebyla tak výrazná jako jindy. Zobrazit celý článek »

Céčko nestačilo na Vyšehrad

Posted by Lukáš Daňhel on January 15th, 2019

S věkovým průměrem 19 let jsme se utkali s Céčkem Vyšehradu. Tři hodiny před zápasem jsem obdržel omluvenku smskou od jednoho hráče již podruhé v sezóně, minulý týden mi však na zajištění dalšího hráče nechal hned 4 hodiny :-) Zobrazit celý článek »

Mladí v derby nestačili na né tak mladé

Posted by Lukáš Daňhel on January 10th, 2019

Nejprve krátce k nové sezóně. Po loňsých 11 vítězstvích v 11 utkáních ve 2. tříde jsme se těšili na 1. třídu. Jenže řízený sestup Béčka z 2. ligy znamenal o jedno místo navíc v Přeboru, a tak jsme se posunuli rovnou tam. Zobrazit celý článek »

Důležitá výhra „C“

Posted by Petr Matějka on March 5th, 2018

Ve středečním zápasu proti družstvu Kobylisy C si Céčko s největší pravděpodobností zajistilo účast v Přeboru i pro příští rok Zobrazit celý článek »

Céčko (po delší době) vyhrálo

Posted by Petr Matějka on February 22nd, 2018

Po delší době se „Céčku“ podařilo zvítězit, tentokrát na půdě soupeře s komplikovaným názvem ŠK DP Praha B – EA Hotels. Zobrazit celý článek »

Další dávka informací z Céčka

Posted by Petr Matějka on February 15th, 2018

Ačkoli jsem minule sliboval zlepšení zpravodajství, nějak zase uplynula další 3 kola. Tentokrát ovšem již není mnoho důvodů k radosti. Zobrazit celý článek »


Copyright © 2009 Šachový oddíl TJ Bohemians Praha. All rights reserved.