Úterní blicák se v konečném pořadí projevil nástupem mladých klokanů a ani Marek a Honza D. trojici mladých nedokázali zastavit.
Robin vítězstvím nad Zdendou, který vyhrál prvních pět partií, převzal první místo a už ho nikdo nesundal! Porážka od Honzy D. v posledním kole jen zmírnila jeho náskok! Potěšující byla účast tří otců (Šabacký, Willis, Černý)
a také řada nových tváří převážně velmi mladých.
Turnaj bez problémů odřídil Max Špachta, s použitím swissu na plátně se turnaj velmi urychlil.

Poř. St.č. Jméno FED Rtg Klub/Místo Body PH 1 PH 2 PH 3
1 6 Mádle Robin CZE 1531 TJ Bohemians Praha 7,5 50 46 41,25
2 5 Davídek Zdeněk CZE 1583 TJ Bohemians Praha 7 49 46 35,5
3 7 Pásek Josef CZE 1528 TJ Bohemians Praha 6,5 46 44 28,75
4 4 Daňhel Jan CZE 1706 TJ Bohemians Praha 6 50,5 47,5 31,5
5 2 Buchl Marek CZE 1899 TJ Bohemians Praha 6 48,5 45,5 30,5
6 11 Khoury Emir Nabil CZE 1302 TJ Bohemians Praha 6 44 40 26,5
7 3 Aubrecht Petr CZE 1848 TJ Bohemians Praha 5,5 53 48,5 29,25
8 9 Písař Tomáš CZE 1484 TJ Bohemians Praha 5,5 52 48 29,75
9 10 Aubrechtová Zuzana CZE 1381 TJ Bohemians Praha 5 47 44 22
10 12 Černý Rodan CZE 1261 TJ Bohemians Praha 5 44 40 20,5
11 16 Bílek Alexander CZE 1104 TJ Bohemians Praha 5 42,5 40,5 20
12 8 Chon Jeremy CZE 1513 TJ Bohemians Praha 5 36 35 15
13 13 Willis Max CZE 1244 TJ Bohemians Praha 5 35 33 19
14 14 Czerný Kristian CZE 1195 TJ Bohemians Praha 4,5 43 40 17,25
15 17 Gacho Michal CZE 1045 Šachový klub Zdice 4,5 42 39 17,25
16 20 Černý Mikuláš CZE 1000 4 39,5 36,5 13
17 23 Gao Tianle CZE 1000 TJ Bohemians Praha 4 39 38 14,5
18 1 Steinbach Dominik CZE 1000 TJ Bohemians Praha 4 39 37 14
19 15 Nassreddine Mathias CZE 1119 TJ Bohemians Praha 4 36 35 11
20 25 Šabacký David CZE 1000 4 34 33 11
21 26 Willis Steve CZE 1000 4 32 31 10
22 18 Kůžel Martin CZE 1018 TJ Bohemians Praha 3 39 37 10
23 24 Pásek Tomáš CZE 1000 TJ Bohemians Praha 3 34 32 8
24 21 Dubov Mykyta CZE 1000 TJ Bohemians Praha 3 31,5 30,5 8
25 28 Yovova Elena CZE 1000 TJ Bohemians Praha 3 31 30 8
26 19 Bouck Andrew CZE 1000 TJ Bohemians Praha 3 31 30 6
27 27 Yovova Beatris CZE 1000 TJ Bohemians Praha 2 33,5 32,5 6
28 22 Gacho Matěj CZE 1000 Šachový klub Zdice 1 32 30 3

Výsledky