V neděli 4. září od 12 hodin v prostorách EA Hotel Juliš proběhl po covidové odmlce 5.ročník Memoriálu Břetislava Modra. Mezinárodní rapidový turnaj s celkovou účastí 66 hráčů hraný švýcarským systémem na 7 kol, 2×15 minut + 2s/tah ovládl zaslouženě s jedinou remízou GM Petr Neuman. Na 2. místě hájil Bohemku Mirek Šmíd a 3. místo vybojoval Jan Ristoja z Finska.

Doufám, že se všem turnaj líbil jako mně a zbývá poděkovat EA Hotel Juliš, že jsme mohli opět uskutečnit turnaj v jejich prostorách, hlavnímu rozhodčímu Petru Herejkovi za bezproblémový průběh a online výsledky a všem organizátorům v čele s Hankou Modrovou a Petrem Zvárou, že jsme si mohli všichni společně takto zahrát.

Konečné výsledky

Poř. St.č. Jméno FED Rtg Klub/Místo Body  PH 1  PH 2  PH 3
1 1 GM Neuman Petr CZE 2392 ŠK Líně 6,5 0 24,5 33,5
2 6 Šmíd Miroslav CZE 2201 TJ Bohemians Praha 5,5 0 22,5 32
3 4 FM Ristoja Jan FIN 2270 5,5 0 21,5 31
4 7 Dubanský Bohuslav CZE 2190 TJ Bohemians Praha 5,5 0 20 28,5
5 5 IM Tričkov Vasil CZE 2206 TJ Neratovice 5 0 22 30
6 13 FM Vokoun Jan CZE 2072 TJ Pankrác 5 0 21 28
7 10 FM Bauma Jiří CZE 2106 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 5 0 20 29
8 29 Blažek Miroslav CZE 1798 Šachový klub Praha 4 5 0 20 27
9 20 Šimeček Bohumil CZE 1940 Šachový klub Loko Praha z.s. 5 0 18,5 26
10 2 IM Zvára Petr CZE 2315 TJ Bohemians Praha 4,5 0 24,5 34,5
11 14 Babička Michal CZE 2030 SK Děčín 4,5 0 24,5 33,5
12 12 Řehák Martin CZE 2076 ŠK Sokol Vyšehrad 4,5 0 22 32
13 11 Staszko Martin CZE 2080 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 4,5 0 21,5 30,5
14 8 Folk Petr CZE 2163 ŠK Líně 4,5 0 21 29
15 9 CM Illetško Jaroslav CZE 2139 ŠK Sokol Vyšehrad 4,5 0 20,5 28,5
16 22 Neuman Zákoucká Adéla CZE 1907 ŠK Sokol Vyšehrad 4,5 0 20,5 25,5
17 18 Větrovský Michal CZE 1960 Šachový klub Loko Praha z.s. 4,5 0 20 29,5
18 17 WFM Folková Martina CZE 1970 ŠK Líně 4,5 0 20 27,5
19 23 Buchl Marek CZE 1899 TJ Bohemians Praha 4,5 0 15 21
20 16 Cantier Jean-Francois CZE 1987 GROP Praha 4 0 20,5 28
21 3 FM Znamenáček Květoslav CZE 2301 TJ Bohemians Praha 4 0 19,5 27,5
22 51 Fryč Lukáš CZE 1438 Orel Opava 4 0 19 26
23 21 Mrazík Tomáš CZE 1920 TJ Náměšť n/Oslavou 4 0 18,5 26
24 28 Hořínek Karel CZE 1807 Šachový klub Bohnice 4 0 18,5 25
25 26 Mašek Jan CZE 1859 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 4 0 18 24
26 59 Caceres Eduardo ESP 0 4 0 17,5 24
27 27 Zdrubecký Miroslav CZE 1836 ŠK Sokol Vyšehrad 4 0 16,5 22
28 19 Bartoníček Zdeněk CZE 1953 ŠK Garde Kaznějov 3,5 0 23 30,5
29 25 Buksa Jaromír CZE 1885 ŠK Dopravní podnik Praha 3,5 0 20 27,5
30 15 Huřťák Otto CZE 1995 TJ Bohemians Praha 3,5 0 20 26
31 30 Daňhel Lukáš CZE 1738 TJ Bohemians Praha 3,5 0 19,5 27
32 35 Veselý Roman CZE 1686 USK Praha 3,5 0 19 25,5
33 47 Migalko Dmitriy UKR 1528 3,5 0 18,5 24,5
34 37 Simajchl Adam CZE 1620 Spartak Velké Meziříčí 3,5 0 18 25
35 34 Popov Roman CZE 1714 SK OAZA Praha 3,5 0 17,5 26,5
36 24 Královský Martin CZE 1886 Šachový spolek Kostelec nad Černými 3,5 0 17,5 25,5
37 45 Zákoucký Otto CZE 1550 Šachový klub Jičín z.s. 3,5 0 17 23,5
38 62 Pham Jan VNM 0 3,5 0 16,5 23,5
39 44 Chmiel Michael CZE 1577 DDM Praha 6 3,5 0 15 19,5
40 43 May David CZE 1584 TJ Bohemians Praha 3,5 0 14 20,5
41 61 Guidolin Jacopo ITA 0 3,5 0 13,5 19
42 41 Bartoň Milan CZE 1601 ŠO Praga Praha 3 0 19 26
43 38 Papírník Milan CZE 1615 ŠO Praga Praha 3 0 18 25
44 33 Košťál Zdislav CZE 1718 Šachový klub Loko Praha z.s. 3 0 18 24
45 39 Veselský Jan CZE 1604 ŠK Praha-Smíchov 3 0 16 23,5
46 63 Pokorný Petr CZE 0 3 0 14 18,5
47 42 Chamoso Javier CZE 1598 TJ Sokol Praha-Vršovice 3 0 13,5 20
48 31 Macoun Jiří CZE 1728 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 3 0 13,5 18,5
49 66 Ulamorgikh Amartuvshin MNG 0 3 0 13,5 18
50 32 Veselý Vladislav CZE 1723 TJ Bohemians Praha 2,5 0 18 24,5
51 57 Adamec Matěj CZE 0 2,5 0 16 22
52 36 Simeonov Tihomir BUL 1621 2,5 0 16 20
53 54 Vávrová Jaroslava CZE 1307 ŠK Praha-Smíchov 2,5 0 13,5 17,5
54 65 Svrček Tomáš CZE 0 2,5 0 11,5 16
55 40 Van Overloop Samuel CZE 1603 TJ Sokol Praha-Vršovice 2 0 18,5 24
56 60 Fuchs Jan CZE 0 Individuální člen 2 0 16,5 24
57 50 Barth Vít CZE 1448 TJ Bohemians Praha 2 0 16,5 23,5
58 58 Adamec Ondřej CZE 0 2 0 14 19,5
59 52 Kraus Petr CZE 1404 Chess club Písek, z.s. 2 0 14 18,5
60 53 Javořík Viktor CZE 1370 TJ Bohemians Praha 2 0 13,5 19,5
61 49 Vaško Pavel CZE 1484 TJ Bohemians Praha 2 0 12,5 17,5
62 56 Davaakhuu Anungoo CZE 1141 TJ Bohemians Praha 2 0 11,5 16
63 46 Tolar Jan CZE 1533 TJ Sokol Praha-Vršovice 1,5 0 17 24,5
64 48 Glacner Karel CZE 1491 ŠK Bystrc Oilers 1 0 16 22
65 64 Pulda Richard CZE 0 1 0 11 14,5
66 55 Dědeček Tomáš CZE 1199 ŠK Sokol Vyšehrad 0 0 12,5 18

Malá fotogalerie: Vítěz ročníku 2022  Organizátoři za šachovnicí Pamětníci