V sobotu se v Teplicích dohrálo Mistrovství Čech do 8 a 10 let. Bohemku jeli reprezentovat Gojiš a Reník v kategorii HD10 a Míša a Matýsek v HD8.

Míša Lutskiy nedávno hrál na ME do 8 let (jak psal Lukáš), kde byla výrazně silnější konkurence – a na Čechách si podmanil celý turnaj, když získal 8,5/9! Moc gratulujeme a budeme mu držet palce na MČR, kde bude obhajovat druhé místo z loňského roku.

Druhým zástupcem v kategorii do 8 let byl teprve pětiletý(!) Matěj Přibyl, který uhrál moc pěkné 4 body a 26. místo, a hlavně si zahrál takovýto pěkný turnaj – doufám, že se mu to líbilo, a že příští rok svůj výkon třeba i vylepší.

Do 10 let nás reprezentoval Gao Tianle Ren Černý, kdy oba kluci spolu hráli v šestém kole nerozhodně, oba uhráli 5,5 bodu a na konečné výsledkové listině se seřadili pod sebe na 15. a 16. místo, kdy lepší pomocné hodnocení měl Gojiš. Reník může hrát stejnou kategorii i příští rok, Gojiš už se přesune do dvanáctek.

V Openu uhrál moc pěkný výsledek také starší bratr Reníka Rodan Černý, kdy mu se ziskem 5/7 (a výkonem přes 1500!) jen o Bucholtz utekla medaile, ale i 4. místo je velmi pěkné!

Odkaz na výsledky