Týmy F i G si v předposledním kole zajistily postup do II. třídy.

Tým F si v předposledním kole poradil s poslední OAZou a zamířil do II. třídy. Možná ještě existuje teoretická šance, že by nevyhrál skupinu, ale to by poslední kolo musel prohrát 0:8 a druhý Vyšehrad naopak 8:0 vyhrát, což není příliš pravděpodobné.

TJ Bohemians Praha F SK OAZA Praha G
Bražina David (–Z) 1942N 0 1 1643N Koreček Michail (–Z)
Šobotník Petr (V-Z) 1879N 1 0 1609N Voršilka Jiří (–Z)
Bartoš Miroslav (–Z) 1903N ½ ½ 1505N Palla Ivan (H-Z)
Keprta Stanislav (–Z) 1882N ½ ½ 1443N Rezek Richard (–Z)
Uličný Daniel (–Z) 1832N 1 0 1469N Brejcha Šimon (–Z)
Krumphanzl Vlastimil (H–) 1815N 1 0 1239N Skalický Jindřich
Novotný Josef 1655N 1 0 1187N Heusler David
May David 1620N 1 0 1086N Urban Ondřej
6 : 2

 

Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. TJ Bohemians Praha F 9 0 0 27 56.0 46
2. ŠK Sokol Vyšehrad H 8 0 1 24 49.0 41
3. SK Újezd nad Lesy 6 1 2 19 44.5 37
4. ŠK Viktoria Žižkov D 6 0 4 18 39.5 33
5. ŠK Mlejn B 3 2 4 11 34.5 26
6. Sokol Praha Vršovice G 3 1 4 10 32.0 22
7. Šachový klub Praha 4 C 3 1 5 10 31.5 24
8. ŠK DP Praha E 3 1 5 10 28.0 22
9. DDM Praha 6 C 2 1 6 7 27.0 19
10. ŠK Loko Praha D 2 0 7 6 28.5 22
11. SK OAZA Praha G 0 1 7 1 21.5 14

 

Tým G v předposledním kole zdolal nevyzpytatelný tým USK a také si už zajistil postup do II. třídy. Tým G sice jednou zaváhal, ale ve vyrovnanější skupině 32 má již nedostižný náskok 5 bodů.

 

USK Praha C TJ Bohemians Praha G
Dvořák Bohumil (V-Z) 1883N 0 1 1992N Holý Filip (H-Z)
Dvořák Aleš (V-Z) 1757N 0 1 1925N Klyuev Vasily (–Z)
Veselý Jaroslav (V-Z) 1741N ½ ½ 1869N Korsa Jiří (H-Z)
Procházka Ivan (–Z) 1689N 0 1 1784N Pečený Miroslav (–Z)
Trojánek Jan 1541N 0 1 1769N Spěvák Jan (–Z)
Mráz Jaroslav 1469N 0 1 1722N Már Tomáš (H-Z)
Šilhavý Josef 1498N 1 0 1708N Palatka Petr (–Z)
Kudrna Zdeněk 1691N ½ ½ 1640N Neumanová Monika
2 : 6

 

Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. TJ Bohemians Praha G 8 0 1 24 48.5 41
2. ŠK Mlejn A 6 1 2 19 42.5 35
3. ŠK DP Praha G 6 0 3 18 41.0 31
4. SK OAZA Praha E 5 2 2 17 36.0 28
5. ŠO Praga Praha C 5 1 2 16 40.5 32
6. ŠK Bohnice C 4 2 2 14 32.0 20
7. USK Praha C 3 2 4 11 34.0 23
8. TJ Kobylisy F 2 1 5 7 28.5 18
9. ŠK Praha – Smíchov D 2 0 8 6 32.5 19
10. ŠK Teplárna Malešice 2 0 7 6 28.0 19
11. ŠO TJ Dukla Praha F 0 1 7 1 19.5 14

 

Oba týmy tak splnily hlavní úkol, tj. postup. Pro další sezonu bude potřeba týmy trochu posílit na prvních deskách a naopak bude možno vytvořit (poprvé v historii? – pamětníci snad napoví) tým H do III. třídy.