Soupeř dorazil v téměř základní sestavě, tak jsme se mohli pokusit zase jen o malý zázrak. 

Odveta Vršovic za remízový souboj našeho E s jejich C vyšla lépe soupeřům. V téměř kompletní základní sestavě byli jasnými favority, což více než přesvědčivě dokázali i v zápase.

Nešťastnou rychlou premiéru za F si odbyl Petr na poslední desce. Trochu otálel s dobráním při výměnách v zahájení, až se k vyrovnání materiálu už nedostal a soupeř rychle získal první bod. Já jsem se potkal se stejným soupeřem jako výše zmiňovaném zápase. Po minulém divokém průběhu se tentokrát konala opatrná partie a s rychle mizejícím materiálem mířící do koncovky.  První nabídku po výměně dam mi soupeř odmítl, po dalších rychlých výměnách ji nabídl sám a protože mi koncovka přišla spíše horší, tak jsem ji i přes neradostné vyhlídky na dalších šachovnicích vzal. 0,5 : 1,5

Pepa stál spíše hůře, Honza S. mířil do remízové, ale nelehké věžové koncovky. Honza D. hledal komplikace v horší pozici, kde soupeř ovládal podstatnou část šachovnice. Dan také nestál lépe, tak alespoň Lence se povedlo získat pěšce a složité pozici na první  desce jsem nerozuměl.

S první časovou kontrolou se zápas velmi vyjasnil. Honza S. v remízové věžovce se dohodl na remíze. Honza D. s méně materiálem už kapituloval. Překvapivě rychle padl i Milan a protože prohrál i Dan, tak stav byl neradostný 1:5.

Mírnou korekci provedl Pepa, který se po oboustranné časové tísni dostal do trochu lepší pozice, ale protože zápas byl rozhodnutý a předcházející průběh partie oboustranně vyčerpávající, tak se dohodli na remíze.

Zbývalo dohrát poslední partii. Lenka sice v předchozí hře získala pěšce, ale ve zbývající koncovce V+S+pěšci se soupeři překvapivě podařilo lépe vlézt do pozice a posbírat si pěšce zpět i s úroky a pečetit až příliš vysokou výhru.

TJ Bohemians Praha F Sokol Praha Vršovice D
Petruň Milan H Z 1909 0 1 2027 Svrček Luboš C Z
Havrdová Lenka V Z 1887 0 1 1902 Strnad Pavel V Z
Uličný Daniel Z 1802 0 1 1788 Nentvich Libor V Z
Daňhel Jan 1703 0 1 1820 Kovář Jan Z
Spěvák Jan 1768 ½ ½ 1754 Černý Richard Z
Veselý Vladislav 1679 ½ ½ 1851 Wiener Richard Z
Novotný Josef 1696 ½ ½ 1802 Stankev Martin Z
Vilím Petr 1624 0 1 1740 Legkostup Maxim
1 ½ 6 ½