C
Sezóna 2023/2024 (Přeborová skupina KP)
Tabulka
P | Družstvo | HS | Z | + | = | – | B | Sk | V |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SK OAZA Praha C | 10 | 8 | 1 | 1 | 25 | 47.5 | 33 | |
2 | ŠK AURORA | 10 | 6 | 3 | 1 | 21 | 45.5 | 29 | |
3 | TJ Bohemians B | 10 | 5 | 2 | 3 | 17 | 42.5 | 30 | |
4 | Dukla B | 10 | 5 | 2 | 3 | 17 | 42.0 | 23 | |
5 | Unichess D | 10 | 4 | 3 | 3 | 15 | 42.0 | 27 | |
6 | ŠK Viktoria Žižkov A | 10 | 4 | 1 | 5 | 13 | 41.5 | 27 | |
7 | ŠK Sokol Vyšehrad C | 10 | 4 | 1 | 5 | 13 | 39.0 | 25 | |
8 | TJ Kobylisy B | 9 | 3 | 4 | 2 | 13 | 39.0 | 23 | |
9 | ŠK Sokol Vyšehrad D | 9 | 3 | 2 | 4 | 11 | 35.0 | 20 | |
10 | Sokol Vršovice A | 10 | 3 | 1 | 6 | 10 | 35.5 | 23 | |
11 | TJ Pankrác C | 10 | 1 | 2 | 7 | 5 | 32.5 | 16 | |
12 | TJ Bohemians C | 10 | 1 | 2 | 7 | 5 | 30.0 | 21 | |
P | Družstvo | HS | Z | + | = | – | B | Sk | V |
Křížová tabulka podle pořadí
Pořadí | Název družstva | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | 10. | 11. | 12. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | SK OAZA Praha C | 5 | 2½ | 5 | 5 | 4½ | 4 | 4½ | 6½ | 4½ | 6 | ||
2. | ŠK AURORA | 3 | 5½ | 4 | 4½ | 4 | 4 | 5 | 5 | 5 | 5½ | ||
3. | TJ Bohemians B | 5½ | 2½ | 2 | 4 | 3½ | 4½ | 5½ | 5½ | 4 | 5½ | ||
4. | Dukla B | 4 | 6 | 4½ | 2½ | 6 | 4 | 4½ | 3½ | 2 | 5 | ||
5. | Unichess D | 3 | 4 | 3½ | 5 | 4½ | 3 | 4 | 6 | 5 | 4 | ||
6. | ŠK Viktoria Žižkov A | 3 | 3½ | 4½ | 5½ | 3 | 3 | 4 | 3½ | 5½ | 6 | ||
7. | ŠK Sokol Vyšehrad C | 3½ | 4 | 3½ | 2 | 3½ | 5 | 4½ | 2 | 6 | 5 | ||
8. | TJ Kobylisy B | 4 | 4 | 4 | 5 | 4 | 3½ | 5 | 6½ | 3 | |||
9. | ŠK Sokol Vyšehrad D | 3½ | 3 | 2½ | 3½ | 4 | 4½ | 5 | 5 | 4 | |||
10. | Sokol Vršovice A | 1½ | 3 | 2½ | 4½ | 2 | 6 | 3 | 3 | 4 | 6 | ||
11. | TJ Pankrác C | 3½ | 3 | 4 | 6 | 3 | 2½ | 2 | 1½ | 3 | 4 | ||
12. | TJ Bohemians C | 2 | 2½ | 2½ | 3 | 4 | 2 | 3 | 5 | 4 | 2 | ||
Pořadí | Název družstva | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | 10. | 11. | 12. |
TJ Bohemians Praha C
Šach. | Jméno hráče | Typ | N ELO | F ELO | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | 10. | 11. | Body | % |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petr Jakub | V Z | 2216 | 2221 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 44% | ||
2. | Hejsek Lukáš | Z | 2087 | 2079 | 0 | 0 | ½ | 0 | ½ | 0 | ½ | 0 | 1½ | 19% | |||
3. | Staněk Ondřej | Z | 2093 | 2053 | 1 | ½ | ½ | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 5 | 63% | |||
4. | Žižka Petr | Z | 2057 | 2071 | 1 | 1 | 100% | ||||||||||
5. | Aubrecht Petr | Z | 1980 | 2018 | 0 | 0 | 0 | 0 | ½ | 0 | ½ | 8% | |||||
6. | Korsa Jiří | Z | 1903 | 1875 | 0 | 0 | 0 | ½ | ½ | 0 | 0 | 1 | 2 | 25% | |||
7. | Korniichuk Oleksandra | C Z | 0 | 1924 | 1 | 1 | 1 | ½ | ½ | 0 | 0 | 0 | 4 | 50% | |||
8. | Kaňák Filip | H Z | 1979 | 1986 | 0 | 0 | 0 | 1 | ½ | 0 | 1 | 2½ | 36% | ||||
9. | Dunder Ondřej | 1913 | 1888 | ½ | ½ | 50% | |||||||||||
10. | Franěk Jan | 1958 | 1944 | 0 | ½ | 1 | 0 | 0 | 1½ | 30% | |||||||
11. | Nosek Filip | 1962 | 1960 | ½ | ½ | 50% | |||||||||||
12. | Daňhel Lukáš | 1827 | 1815 | ½ | 0 | 1 | 1 | 0 | 2½ | 50% | |||||||
13. | Ambrož Antonín | H | 1920 | 1896 | 0 | 0 | 0% | ||||||||||
14. | Mádle Robin | 1898 | 1883 | 0 | 0 | ½ | ½ | ½ | 1½ | 30% | |||||||
15. | Spěvák Jan | 1793 | 1752 | 0 | |||||||||||||
16. | Tichý Tomáš | 1678 | 1623 | 0 | |||||||||||||
17. | Douda Michal | 1550 | 1501 | 1 | 0 | 1 | 50% | ||||||||||
18. | Jakubše Tamae Severína | 1612 | 1735 | 0 | 0 | 1 | 1 | 33% | |||||||||
19. | Pásek Josef | 1627 | 1430 | 0 | 1 | 1 | 50% | ||||||||||
3 | 2½ | 2 | 2½ | 3 | 5 | 4 | 4 | 2 | 2 | 0 | 30 | 38% | |||||
Šach. | Jméno hráče | Typ | N ELO | F ELO | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | 10. | 11. | Body | % |
Los družstva
1. | 01 | 0113 | ŠK Sokol Vyšehrad C | – | TJ Bohemians C | čt | 11.01.2024 | 5 : 3 |
2. | 01 | 0124 | TJ Bohemians C | – | TJ Bohemians B | st | 17.01.2024 | 2½ : 5½ |
3. | 01 | 0134 | SK OAZA Praha C | – | TJ Bohemians C | st | 24.01.2024 | 6 : 2 |
4. | 01 | 0143 | TJ Bohemians C | – | ŠK AURORA | st | 31.01.2024 | 2½ : 5½ |
5. | 01 | 0155 | Dukla B | – | TJ Bohemians C | po | 05.02.2024 | 5 : 3 |
6. | 01 | 0162 | TJ Bohemians C | – | TJ Kobylisy B | st | 14.02.2024 | 5 : 3 |
7. | 01 | 0176 | ŠK Sokol Vyšehrad D | – | TJ Bohemians C | čt | 22.02.2024 | 4 : 4 |
8. | 01 | 0181 | Unichess D | – | TJ Bohemians C | čt | 29.02.2024 | 4 : 4 |
9. | 01 | 0196 | TJ Bohemians C | – | ŠK Viktoria Žižkov A | st | 06.03.2024 | 2 : 6 |
10. | 01 | 01102 | Sokol Vršovice A | – | TJ Bohemians C | čt | 14.03.2024 | 6 : 2 |
11. | 01 | 01115 | TJ Bohemians C | – | TJ Pankrác C | st | 27.03.2024 | 18.00 |
January 19th, 2018 at 1:38 pm
Ahoj, nezná náhodou někdo výsledek středečního zápasu s Duklou? Díky.
January 19th, 2018 at 1:39 pm
Samozřejmě jsem myslel výsledek 2. kola s Loko Praha A.
January 19th, 2018 at 10:00 pm
Ahoj, tady to je: http://db.chess.cz/soutez.php?sid=1942
když klikneš na:,, Šachovnice” tak se ti zobrazí výsledky všech partií v daném kole.