Sezóna 2020/2021 (Přeborová skupina)

Databáze ŠSČR

Tabulka

P Družstvo HS Z + = B Sk V
1 ŠK Mahrla A
2 ŠK AURORA
3 Viktoria Žižkov A
4 TJ Bohemians Praha B
5 DDM Praha 6 A
6 TJ Kobylisy B
7 Unichess D
8 ŠK Loko Praha A
9 TJ Pankrác C
10 TJ Bohemians Praha C
11 ŠK Sokol Vyšehrad D
12 TJ Pankrác D
P Družstvo HS Z + = B Sk V

Křížová  tabulka podle pořadí

Pořadí Název družstva 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.
1. ŠK Mahrla A
2. ŠK AURORA
3. Viktoria Žižkov A
4. TJ Bohemians Praha B
5. DDM Praha 6 A
6. TJ Kobylisy B
7. Unichess D
8. ŠK Loko Praha A
9. TJ Pankrác C
10. TJ Bohemians Praha C
11. ŠK Sokol Vyšehrad D
12. TJ Pankrác D
Pořadí Název družstva 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.

TJ Bohemians Praha C

Šach. Jméno hráče Typ N ELO F ELO 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Body %
1. Petr Jakub V Z 2229 2236 0
2. Staněk Ondřej Z 2100 2072 0
3. Žižka Petr Z 2037 2047 0
4. Aubrecht Petr Z 2000 2050 0
5. Korsa Jindřich H Z 2066 2063 0
6. Hejsek Lukáš Z 1915 1906 0
7. Korsa Jiří H Z 1920 1880 0
8. Daňhel Lukáš Z 1914 1902 0
9. Kaňák Filip H 1994 2008 0
10. Franěk Jan 1943 1919 0
11. Nosek Filip 1962 1959 0
12. Davídek Tomáš 1926 0 0
13. Ambrož Antonín H 1959 1954 0
14. Buchl Marek 1859 1846 0
15. Dunder Ondřej 1889 1855 0
16. Spěvák Jan 1772 1740 0
17. Drahorádová Zuzana 1721 1683 0
18. Veselý Vladislav 1699 1683 0
19. May David 1618 1511 0
20. Tichý Tomáš 1566 1549 0
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Šach. Jméno hráče Typ N ELO F ELO 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Body %

 Los družstva

Adresář skupiny

Kolo Datum Zápas Výsledek
1. po 11.1. 18.00 Viktoria Žižkov A : TJ Bohemians Praha C :
2. st 20.1. 18.00 TJ Bohemians Praha C : TJ Bohemians Praha B :
3. čt 28.1. 18.00 DDM Praha 6 A : TJ Bohemians Praha C :
4. st  3.2. 18.00 TJ Bohemians Praha C : TJ Kobylisy B :
5. čt 11.2. 18.00 Unichess D : TJ Bohemians Praha C :
6. st 17.2. 18.00 TJ Bohemians Praha C : ŠK Loko Praha A :
7. čt 25.2. 18.00 TJ Pankrác C : TJ Bohemians Praha C :
8. út  2.3. 18.00 TJ Pankrác D : TJ Bohemians Praha C :
9. st 10.3. 18.00 TJ Bohemians Praha C : ŠK Sokol Vyšehrad D :
10. čt 18.3. 17.45 ŠK Mahrla A : TJ Bohemians Praha C :
11. st 31.3. 18.00 TJ Bohemians Praha C : ŠK AURORA :

Kontakty:

Výsledky sezóny 2019/20 (Pražský přebor)

Výsledky sezóny 2018/19 (Pražský přebor)

Výsledky sezóny 2017/18 (Pražský přebor)

Výsledky sezóny 2016/17 (Pražský přebor)

Výsledky sezóny 2015/16 (Pražský přebor)

Výsledky sezóny 2014/15 (Pražský přebor)

Výsledky sezóny 2013/14 (Pražský přebor)

Výsledky sezóny 2009/10 (Pražský přebor)

Výsledky sezóny 2008/09 (Pražský přebor)