Sezóna 2018/2019 (I. třída – skupina 12)

Databáze ŠSČR

Tabulka

P Družstvo HS Z + = B Sk V
1 ŠK Viktoria Žižkov B 4 4 0 0 12 22.0 18
2 GROP Classical Chess 4 4 0 0 12 19.5 15
3 TJ Bohemians Praha D 4 2 1 1 7 15.5 13
4 TJ Kobylisy D 4 2 0 2 6 18.0 14
5 ŠK AURORA 4 2 0 2 6 16.0 15
6 SK OAZA Praha C 4 2 0 2 6 15.5 13
7 USK Praha A 4 1 2 1 5 16.5 12
8 LISA A 4 1 1 2 4 14.5 11
9 Dukla C 4 1 1 2 4 13.5 6
10 ŠK Sokol Vyšehrad F 4 1 0 3 3 14.0 10
11 Šachový klub Bohnice – A 4 1 0 3 3 13.0 9
12 TJ Pankrác E 4 0 1 3 1 14.0 8
P Družstvo HS Z + = B Sk V

Křížová tabulka podle pořadí

Pořadí Název družstva 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.
1. ŠK Viktoria Žižkov B 5 5 ½ 6 ½ 5
2. GROP Classical Chess 5 ½ 4 ½ 4 ½ 5
3. TJ Bohemians Praha D 2 5 4 4 ½
4. TJ Kobylisy D 2 ½ 6 6 3 ½
5. ŠK AURORA 3 3 5 5
6. SK OAZA Praha C 2 ½ 3 5 ½ 4 ½
7. USK Praha A 3 ½ 4 5 4
8. LISA A 3 ½ 4 2 ½ 4 ½
9. Dukla C 3 2 4 4 ½
10. ŠK Sokol Vyšehrad F 4 ½ 3 3 3 ½
11. Šachový klub Bohnice – A 1 ½ 3 ½ 3 ½ 4 ½
12. TJ Pankrác E 3 4 3 ½ 3 ½
Pořadí Název družstva 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.

TJ Bohemians Praha D

Šach. Jméno hráče Typ N ELO F ELO 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Body %
1. Holý Filip Z 2061 2079 0 ½ 1 1 2 ½ 63%
2. Korsa Jindřich H Z 2098 2089 0 ½ 0 ½ 17%
3. Koudelka Ivan H Z 1987 1983 0 1 0 1 2 50%
4. Axamit Robert Z 2044 2067 0
5. Petruň Milan H Z 1939 1921 0 0 0 0 0%
6. Havrdová Lenka Z 1916 1887 1 1 1 0 3 75%
7. Holub Jan Z 1909 1879 0 0 ½ ½ 17%
8. Sochor Martin Z 1875 1857 0 0 0%
9. Šobotník Petr 1888 1884 0
10. Kalous Miroslav 1997 1994 ½ ½ 50%
11. Kopička Karel 2050 2045 1 1 2 100%
12. Keprta Stanislav 1850 1876 0
13. Vašek Daniel 2002 1992 0
14. Marek Jaromír 1907 1872 0 0 ½ ½ 17%
15. Zdeněk Miloš 1916 1903 1 1 1 3 100%
16. Smrčka František 1957 0 0
17. Rožumberský Adolf 1851 0 0
18. Modrová Hana 1839 1798 1 1 100%
19. Hořejš Josef 2021 0 0
2 4 5 4 ½ 0 0 0 0 0 0 0 15 ½ 48%
Šach. Jméno hráče Typ N ELO F ELO 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Body %

Los družstva

Kolo Skupina ID utkání Domácí Hosté Den Datum Čas
1. 12 1214 TJ Bohemians Praha D TJ Kobylisy D út 8.1.2019 18.00
2. 12 1224 LISA A TJ Bohemians Praha D po 14.1.2019 18.00
3. 12 1233 TJ Bohemians Praha D ŠK AURORA út 22.1.2019 18.00
4. 12 1245 Šachový klub Bohnice – A TJ Bohemians Praha D 1.2.2019 17.30
5. 12 1252 TJ Bohemians Praha D ŠK Viktoria Žižkov B út 5.2.2019 18.00
6. 12 1266 SK OAZA Praha C TJ Bohemians Praha D st 13.2.2019 18.00
7. 12 1271 TJ Bohemians Praha D TJ Pankrác E út 19.2.2019 18.00
8. 12 1286 TJ Bohemians Praha D ŠK Sokol Vyšehrad F út 26.2.2019 18.00
9. 12 1292 GROP Classical Chess TJ Bohemians Praha D po 4.3.2019 18.00
10. 12 12105 TJ Bohemians Praha D Dukla C út 12.3.2019 18.00
11. 12 12113 USK Praha A TJ Bohemians Praha D čt 28.3.2019 18.30

Výsledky sezóny 2017/18 (I.třída)

Výsledky sezóny 2016/17 (I.třída)

Výsledky sezóny 2015/16 (I.třída)

Výsledky sezóny 2014/15 (I.třída)

Výsledky sezóny 2013/14 (Pražský přebor)

Výsledky sezóny 2012/13 (I. třída)

Výsledky sezóny 2009/10 (Pražský přebor)

Výsledky sezóny 2008/09 (Pražský přebor)