Sezóna 2023/2024 (I. třída – KS 1.1)

Databáze ŠSČR

Tabulka

P Družstvo HS Z + = B Sk V
1 TJ Kobylisy C 5 5 0 0 15 34.0 30
2 TJ Bohemians D 5 4 0 1 12 23.5 15
3 ŠK Viktoria Žižkov B 5 3 0 2 9 23.0 17
4 Sokol Vršovice B 5 3 0 2 9 20.5 12
5 LISA A 5 2 2 1 8 21.0 12
6 ŠK Sokol Vyšehrad E 5 2 1 2 7 20.5 12
7 TJ Pankrác E 5 2 1 2 7 20.0 10
8 Šachový klub Bohnice A 5 2 1 2 7 18.0 8
9 Dukla E 5 2 0 3 6 15.5 6
10 Dukla C 5 1 0 4 3 16.0 11
11 ŠK Loko Praha B 5 1 0 4 3 13.5 4
12 ŠK Mahrla B 5 0 1 4 1 14.5 9
P Družstvo HS Z + = B Sk V

Křížová tabulka podle pořadí

Pořadí Název družstva 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.
1. TJ Kobylisy C 5
2. TJ Bohemians D 3 5
3. ŠK Viktoria Žižkov B 3
4. Sokol Vršovice B ½ 6 5
5. LISA A 5 4 4
6. ŠK Sokol Vyšehrad E 5 4
7. TJ Pankrác E 3 4 5
8. Šachový klub Bohnice A 2 4 5
9. Dukla E ½ 3 5
10. Dukla C 3
11. ŠK Loko Praha B ½ 3 3
12. ŠK Mahrla B 3 4
Pořadí Název družstva 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.

TJ Bohemians Praha D

Šach. Jméno hráče Typ N ELO F ELO 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Body %
1. Davídek Zdeněk V Z 2148 2022 1 1 ½ 1 ½ 4 80%
2. Korsa Jindřich V Z 1982 1980 ½ ½ ½ ½ 1 3 60%
3. Jirsa Lukáš H Z 2019 2029 ½ ½ 1 50%
4. Matějka Petr Z 1964 1946 1 ½ 0 0 ½ 2 40%
5. Huřťák Otto Z 1914 1958 1 ½ 1 ½ 1 4 80%
6. Kalous Miroslav Z 1975 1980 1 1 ½ 1 1 90%
7. Korsa Jiří V 1903 1875 ½ 0 ½ 25%
8. Davídek Tomáš Z 1924 1921 ½ 0 0 1 38%
9. Holub Jan Z 1918 1900 0 0 1 1 33%
10. Dunder Ondřej 1913 1888 0
11. Korniichuk Oleksandra C 0 1924 1 1 100%
12. Buchl Marek 1860 1846 ½ ½ 1 50%
13. Havrdová Lenka 1827 1865 0 0 0%
14. Spěvák Jan 1793 1752 0
15. Mach Jan 1719 1672 0
16. Novotný Josef 1678 1686 0
17. Krobot Jan 1647 1632 0
18. May David 1634 1524 0
19. Palatka Petr 1611 0 0
20. Vilím Petr 1604 0 0
3 5 0 0 0 0 0 0 23½ 59%
Šach. Jméno hráče Typ N ELO F ELO 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Body %

Los družstva

Adresář skupiny

1. 11 1113 TJ Bohemians D Šachový klub Bohnice A út 09.01.2024 5½ : 2½
2. 11 1125 ŠK Viktoria Žižkov B TJ Bohemians D čt 18.01.2024 3½ : 4½
3. 11 1132 TJ Bohemians D LISA A út 23.01.2024 3 : 5
4. 11 1146 ŠK Mahrla B TJ Bohemians D út 30.01.2024 3 : 5
5. 11 1151 TJ Bohemians D Dukla C út 06.02.2024 5½ : 2½
6. 11 1166 TJ Bohemians D ŠK Sokol Vyšehrad E út 13.02.2024 18.00
7. 11 1172 TJ Pankrác E TJ Bohemians D čt 22.02.2024 18.00
8. 11 1185 TJ Bohemians D Dukla E út 27.02.2024 18.00
9. 11 1193 Sokol Vršovice B TJ Bohemians D 08.03.2024 17.30
10. 11 11104 TJ Bohemians D TJ Kobylisy C út 12.03.2024 18.00
11. 11 11114 ŠK Loko Praha B TJ Bohemians D st 27.03.2024 17.30

Výsledky sezóny 2022/23 (I.třída)

Výsledky sezóny 2021/22 (I.třída)

Výsledky sezóny 2020/21 (I.třída)

Výsledky sezóny 2019/20 (I.třída)

Výsledky sezóny 2018/19 (I.třída)

Výsledky sezóny 2017/18 (I.třída)

Výsledky sezóny 2016/17 (I.třída)

Výsledky sezóny 2015/16 (I.třída)

Výsledky sezóny 2014/15 (I.třída)

Výsledky sezóny 2013/14 (Pražský přebor)

Výsledky sezóny 2012/13 (I. třída)

Výsledky sezóny 2009/10 (Pražský přebor)

Výsledky sezóny 2008/09 (Pražský přebor)