Sezóna 2018/2019 (I. třída – skupina 11)

Databáze ŠSČR

Tabulka

P Družstvo HS Z + = B Sk V
1 Unichess D 6 6 0 0 18 32.0 27
2 ŠK Loko Praha B 6 4 1 1 13 31.5 21
3 ŠK Mahrla B 6 4 0 2 12 27.0 16
4 TJ Kobylisy C 6 3 1 2 10 26.5 19
5 Dukla D 6 3 0 3 9 19.0 12
6 ŠK Sokol Vyšehrad E 6 2 1 3 7 24.5 17
7 ŠO Praga Praha A 6 2 1 3 7 23.5 15
8 Sokol Praha Vršovice C 6 2 1 3 7 20.5 14
9 ŠK Sokol Vyšehrad D 5 2 1 2 7 20.5 14
10 TJ Kobylisy E 5 1 1 3 4 15.0 9
11 TJ Bohemians Praha E 6 0 3 3 3 20.5 12
12 ŠK Smíchov A 6 1 0 5 3 19.5 11
P Družstvo HS Z + = B Sk V

Křížová  tabulka podle pořadí

Pořadí Název družstva 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.
1. Unichess D 5 6 5 ½ 5 4 ½ 6
2. ŠK Loko Praha B 3 ½ 7 ½ 4 5 6 ½ 5
3. ŠK Mahrla B 4 ½ 5 ½ 5 3 ½ 5 3 ½
4. TJ Kobylisy C 3 2 ½ 5 4 6 6
5. Dukla D ½ 3 1 ½ 4 ½ 5 4 ½
6. ŠK Sokol Vyšehrad E 2 4 3 6 ½ 3 6
7. ŠO Praga Praha A 2 ½ 3 4 ½ 3 ½ 4 6
8. Sokol Praha Vršovice C 3 1 ½ 3 4 ½ 4 4 ½
9. ŠK Sokol Vyšehrad D 3 ½ 4 5 3 ½ 4 ½
10. TJ Kobylisy E 2 4 ½ 2 4 2 ½
11. TJ Bohemians Praha E 2 3 4 4 3 ½ 4
12. ŠK Smíchov A 3 3 ½ 2 2 3 ½ 5 ½
Pořadí Název družstva 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.

TJ Bohemians Praha E

Šach. Jméno hráče Typ N ELO F ELO 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Body %
1. Bujak Michal H Z 2174 2173 ½ 1 0 1 2 ½ 63%
2. Svrček Martin C Z 0 2111 0 ½ 1 0 1 2 ½ 50%
3. Jirsa Lukáš H Z 2003 2005 ½ ½ ½ ½ 2 50%
4. Huřťák Otto Z 1995 2002 1 1 1 0 3 75%
5. Klyuev Vasily Z 1976 1945 1 0 0 1 33%
6. Bražina David Z 1939 1955 0 0 0%
7. Korsa Jiří H 1934 1835 0 ½ ½ 0 1 25%
8. Bartoš Miroslav Z 1889 1877 ½ ½ ½ 1 ½ 0 3 50%
9. Buchl Marek Z 1842 1842 0 1 1 50%
10. Uličný Daniel 1797 1802 ½ 0 ½ 0 1 25%
11. Drahorád Daniel 1989 1983 0
12. Pečený Miroslav 1777 0 0
13. Spěvák Jan 1768 0 0 0 0%
14. Mach Jan 1709 1721 ½ 0 ½ 1 33%
15. Veselý Vladislav 1682 1679 0 ½ 1 0 1 ½ 38%
16. Novotný Josef 1662 1696 1 1 100%
17. Palatka Petr 1662 0 0
18. Krobot Jan 1649 1657 0
19. May David 1671 1536 0
20. Vaško Pavel 1548 1563 0 0 0%
3 4 4 4 2 3 ½ 0 0 0 0 0 20 ½ 44%
Šach. Jméno hráče Typ N ELO F ELO 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Body %

Los družstva

Kolo Skupina ID utkání Domácí Hosté Den Datum Čas
1. 11 1113 Dukla D TJ Bohemians Praha E po 7.1.2019 18.00
2. 11 1124 TJ Bohemians Praha E ŠO Praga Praha A út 15.1.2019 18.00
3. 11 1134 Sokol Praha Vršovice C TJ Bohemians Praha E út 22.1.2019 17.30
4. 11 1143 TJ Bohemians Praha E TJ Kobylisy E út 29.1.2019 18.00
5. 11 1155 TJ Kobylisy C TJ Bohemians Praha E út 5.2.2019 18.00
6. 11 1162 TJ Bohemians Praha E ŠK Sokol Vyšehrad D út 12.2.2019 18.00
7. 11 1176 Unichess D TJ Bohemians Praha E čt 21.2.2019 18.00
8. 11 1181 ŠK Sokol Vyšehrad E TJ Bohemians Praha E út 26.2.2019 18.00
9. 11 1196 TJ Bohemians Praha E ŠK Mahrla B út 5.3.2019 18.00
10. 11 11102 ŠK Smíchov A TJ Bohemians Praha E út 12.3.2019 18.00
11. 11 11115 TJ Bohemians Praha E ŠK Loko Praha B út 26.3.2019 18.00


Výsledky sezóny 2016/17 (Pražský přebor)

Výsledky sezóny 2017/18 (Pražský přebor)

Výsledky sezóny 2015/16 (Pražský přebor)

Výsledky sezóny 2014/15 (Pražský přebor)

Výsledky sezóny 2013/14 (Pražský přebor)

Výsledky sezóny 2012/13 (Pražský přebor)

Výsledky sezóny 2011/12 (Pražský přebor)

Výsledky sezóny 2010/11 (Pražský přebor)

Výsledky sezóny 2009/10 (Pražský přebor)

Výsledky sezóny 2008/09 (Pražský přebor)