E
Sezóna 2023/2024 (I. třída – skupina KS 1.2)
Tabulka
P | Družstvo | HS | Z | + | = | – | B | Sk | V |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŠK Loko Praha A | 10 | 8 | 1 | 1 | 25 | 52.5 | 38 | |
2 | ŠK DP Praha D – VŠFS | 9 | 8 | 1 | 0 | 25 | 46.5 | 30 | |
3 | TJ Pankrác D | 10 | 7 | 2 | 1 | 23 | 49.5 | 35 | |
4 | TJ Bohemians E | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | 36.5 | 23 | |
5 | ŠK Smíchov A | 10 | 4 | 1 | 5 | 13 | 39.5 | 26 | |
6 | ŠK Mahrla A | 10 | 4 | 0 | 6 | 12 | 39.5 | 26 | |
7 | Sportovní klub Kbely A | 9 | 3 | 3 | 3 | 12 | 32.5 | 15 | |
8 | GROP CC | 10 | 3 | 2 | 5 | 11 | 37.5 | 21 | |
9 | Dukla D | 9 | 3 | 0 | 6 | 9 | 30.5 | 22 | |
10 | DDM Praha 6 B | 10 | 2 | 2 | 6 | 8 | 34.5 | 21 | |
11 | Unichess E | 10 | 1 | 4 | 5 | 7 | 35.5 | 25 | |
12 | ŠK Sokol Vyšehrad F | 9 | 2 | 0 | 7 | 6 | 29.5 | 21 | |
P | Družstvo | HS | Z | + | = | – | B | Sk | V |
Křížová tabulka podle pořadí
Pořadí | Název družstva | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | 10. | 11. | 12. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ŠK Loko Praha A | 4 | 3½ | 5 | 5 | 7½ | 5 | 7 | 5 | 5½ | 5 | ||
2. | ŠK DP Praha D – VŠFS | 4 | 4½ | 6½ | 4½ | 5½ | 5½ | 5 | 6 | 5 | |||
3. | TJ Pankrác D | 4½ | 3½ | 5½ | 4 | 5 | 5 | 7½ | 4½ | 4 | 6 | ||
4. | TJ Bohemians E | 1½ | 2½ | 3 | 1½ | 4 | 4 | 4½ | 5 | 5 | 5½ | ||
5. | ŠK Smíchov A | 3 | 3½ | 4 | 5 | 3½ | 3½ | 3 | 4½ | 5 | 4½ | ||
6. | ŠK Mahrla A | 3 | 2½ | 3 | 6½ | 4½ | 3 | 5½ | 3½ | 3 | 5 | ||
7. | Sportovní klub Kbely A | ½ | 2½ | 4 | 4½ | 5 | 3½ | 4½ | 4 | 4 | |||
8. | GROP CC | 3 | 3 | 3 | 4 | 5 | 2½ | 4½ | 5½ | 4 | 3 | ||
9. | Dukla D | 1 | ½ | 3½ | 3½ | 3½ | 2½ | 5 | 6 | 5 | |||
10. | DDM Praha 6 B | 3 | 2 | 3½ | 3 | 3 | 4½ | 4 | 3 | 4 | 4½ | ||
11. | Unichess E | 2½ | 4 | 3 | 3½ | 5 | 4 | 4 | 2 | 4 | 3½ | ||
12. | ŠK Sokol Vyšehrad F | 3 | 3 | 2 | 2½ | 3 | 5 | 3 | 3½ | 4½ | |||
Pořadí | Název družstva | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | 10. | 11. | 12. |
TJ Bohemians Praha E
Šach. | Jméno hráče | Typ | N ELO | F ELO | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | 10. | 11. | Body | % |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mičánek Tomáš | V Z | 2067 | 2061 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ½ | ½ | 3 | 38% | |||
2. | Drahorád Daniel | Z | 1955 | 1949 | 0 | ½ | 1 | 1 | ½ | 3 | 60% | ||||||
3. | Vašek Daniel | Z | 2002 | 1992 | 0 | 1 | 0 | 0 | ½ | 1½ | 30% | ||||||
4. | Šobotník Petr | H Z | 1923 | 1940 | 0 | 0 | ½ | 0 | 0 | ½ | 0 | 0 | 1 | 13% | |||
5. | Sochor Martin | Z | 1880 | 1841 | 1 | 0 | ½ | ½ | 2 | 50% | |||||||
6. | Axamit Robert | Z | 1962 | 2067 | 1 | 1 | ½ | 1 | ½ | ½ | ½ | ½ | 0 | 5½ | 61% | ||
7. | Zdeněk Miloš | Z | 1904 | 1905 | 1 | ½ | ½ | ½ | 0 | ½ | 1 | 1 | 0 | 5 | 56% | ||
8. | Čábela Filip | Z | 1821 | 1844 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | ½ | 2½ | 36% | ||||
9. | Kopička Karel | 2006 | 2019 | 1 | 0 | 0 | 1 | ½ | 2½ | 50% | |||||||
10. | Koudelka Ivan | H | 1864 | 1871 | ½ | ½ | 1 | 0 | 2 | 50% | |||||||
11. | Bartoš Miroslav | 1894 | 1887 | 0 | |||||||||||||
12. | Marek Jaromír | 1844 | 1850 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | ½ | ½ | ½ | 5½ | 69% | ||||
13. | Rožumberský Adolf | 1821 | 0 | 0 | |||||||||||||
14. | Hořejš Josef | 2014 | 0 | 0 | |||||||||||||
15. | Modrová Hana | 1777 | 1758 | ½ | 0 | 0 | ½ | 17% | |||||||||
16. | Staňková Zuzana | 1746 | 1699 | 1 | ½ | 0 | 1½ | 50% | |||||||||
17. | Veselý Vladislav | 1741 | 1683 | 1 | 1 | 100% | |||||||||||
18. | Votruba Vojtěch | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||
19. | Bukač Tomáš | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||
20. | Sakaev Konstantin | 1472 | 1437 | 0 | |||||||||||||
5 | 5 | 5½ | 4 | 1½ | 3 | 4½ | 2½ | 4 | 1½ | 0 | 36½ | 46% | |||||
Šach. | Jméno hráče | Typ | N ELO | F ELO | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | 10. | 11. | Body | % |
Adresář skupiny
Los družstva
1. | 12 | 1214 | Unichess E | – | TJ Bohemians E | út | 09.01.2024 | 3 : 5 |
2. | 12 | 1223 | TJ Bohemians E | – | DDM Praha 6 B | út | 16.01.2024 | 5 : 3 |
3. | 12 | 1235 | ŠK Sokol Vyšehrad F | – | TJ Bohemians E | čt | 25.01.2024 | 2½ : 5½ |
4. | 12 | 1242 | TJ Bohemians E | – | GROP CC | út | 30.01.2024 | 4 : 4 |
5. | 12 | 1256 | ŠK DP Praha D – VŠFS | – | TJ Bohemians E | út | 06.02.2024 | 6½ : 1½ |
6. | 12 | 1261 | ŠK Smíchov A | – | TJ Bohemians E | út | 13.02.2024 | 5 : 3 |
7. | 12 | 1276 | TJ Bohemians E | – | Dukla D | út | 20.02.2024 | 4½ : 3½ |
8. | 12 | 1282 | TJ Pankrác D | – | TJ Bohemians E | čt | 29.02.2024 | 5½ : 2½ |
9. | 12 | 1295 | TJ Bohemians E | – | Sportovní klub Kbely A | út | 05.03.2024 | 4 : 4 |
10. | 12 | 12103 | ŠK Mahrla A | – | TJ Bohemians E | st | 13.03.2024 | 6½ : 1½ |
11. | 12 | 12114 | TJ Bohemians E | – | ŠK Loko Praha A | út | 26.03.2024 | 18.00 |
July 29th, 2020 at 12:47 pm
Promiň, Láďo,
ale chybí Ti tam poslední odehrané kolo, ve kterém jsme porazili OAZU E…