Sezóna 2019/2020 (Pražský přebor II. Třída – skupina 21)

Databáze ŠSČR

Tabulka

P Družstvo HS Z + = B Sk V
1 ŠK Bohnice A 8 7 1 0 22 44.5 34
2 TJ Bohemians F 8 6 0 2 18 38.0 30
3 GROP – D 8 5 2 1 17 36.0 28
4 SK OAZA Praha D 8 5 1 2 16 35.5 20
5 ŠK Loko Praha C 7 4 2 1 14 31.5 21
6 ŠK Sokol Vyšehrad G 8 3 1 4 10 30.5 20
7 ŠO Praga Praha B 7 3 1 3 10 29.5 21
8 ŠK Viktoria Žižkov C 7 2 2 3 8 27.5 17
9 TJ Pankrác F 8 2 1 5 7 31.0 22
10 TJ Kobylisy E 7 2 0 5 6 27.5 18
11 Sokol Vršovice D 8 1 1 6 4 25.0 13
12 ŠK Mahrla C 8 0 0 8 0 11.5 2
P Družstvo HS Z + = B Sk V

Křížová tabulka podle pořadí

Pořadí Název družstva 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.
1. ŠK Bohnice A 4 6 7
2. TJ Bohemians F 6 5 2 5
3. GROP – D 4 2 4 6
4. SK OAZA Praha D 2 4 5
5. ŠK Loko Praha C 4 4
6. ŠK Sokol Vyšehrad G 3 4 5
7. ŠO Praga Praha B 2 5 4 7
8. ŠK Viktoria Žižkov C 4 4
9. TJ Pankrác F 3 3 4 7
10. TJ Kobylisy E 6 6
11. Sokol Vršovice D 3 4 3 5
12. ŠK Mahrla C 1 ½ 1 1 2 3
Pořadí Název družstva 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.

TJ Bohemians Praha F

Šach. Jméno hráče Typ N ELO F ELO 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Body %
1. Aubrecht Petr V Z 1993 0 ½ 0 1 0 0 0 25%
2. Staněk Ondřej V Z 2054 0 ½ 1 1 0 1 1 1 79%
3. Nosek Filip Z 1968 0 1 1 1 3 100%
4. Franěk Jan Z 1986 0 ½ ½ 0 0 0 0 1 17%
5. Petruň Milan H Z 1889 0 1 1 100%
6. Bražina David Z 1917 0 0
7. Chmelík Ladislav H 1756 0 1 0 1 ½ 0 50%
8. Buchl Marek Z 1851 0 1 ½ 1 ½ ½ 70%
9. Spěvák Jan Z 1761 0 1 ½ 0 1 1 ½ ½ 64%
10. Uličný Daniel 1752 0 1 ½ 1 1 88%
11. Drahorádová Zuzana 1713 0 1 0 1 50%
12. Mach Jan 1738 0 ½ 1 1 83%
13. Veselý Vladislav 1703 0 ½ 1 0 1 1 1 ½ 5 71%
14. Neumanová Monika 1645 0 0 0 0 0%
15. Vaško Pavel 1503 0 1 1 0 0 2 50%
16. Písař Tomáš 1475 0 0
17. Mádle Robin 1439 0 0
18. Špachta Max 1480 0 1 1 100%
19. Sochor Adam 1495 0 ½ ½ 50%
20. Barth Vít 1356 0 0
6 5 5 2 0 0 0 38 59%
Šach. Jméno hráče Typ N ELO F ELO 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Body %

Los družstva

Adresář skupiny

Kolo Skupina ID utkání Domácí Hosté Den Datum Čas
1. 21 2115 ŠK Mahrla C TJ Bohemians F st 15.1.2020 17.30
2. 21 2122 TJ Bohemians F GROP – D čt 23.1.2020 18.00
3. 21 2136 ŠK Sokol Vyšehrad G TJ Bohemians F 31.1.2020 18.00
4. 21 2141 ŠK Viktoria Žižkov C TJ Bohemians F čt 6.2.2020 18.00
5. 21 2156 TJ Bohemians F ŠO Praga Praha B čt 13.2.2020 18.00
6. 21 2162 TJ Pankrác F TJ Bohemians F út 18.2.2020 17.30
7. 21 2175 TJ Bohemians F Sokol Vršovice D čt 27.2.2020 18.00
8. 21 2183 TJ Kobylisy E TJ Bohemians F po 2.3.2020 18.00
9. 21 2194 TJ Bohemians F ŠK Loko Praha C čt 12.3.2020 18.00
10. 21 21104 ŠK Bohnice A TJ Bohemians F 20.3.2020 17.30
11. 21 21113 TJ Bohemians F SK OAZA Praha D čt 2.4.2020 18.00

Sezóna 2018/2019

Sezóna 2017/2018

Sezóna 2016/2017

Sezóna 2015/2016

Sezóna 2014/2015

Sezóna 2013/2014

Sezóna 2012/2013

Sezóna 2012/2011

Ani v sezóně 2012/2011 se nepodařilo sestavit kompletní F tým.

Sezóna 2011/2010

V sezoně 2011/2010 jsme postavili pouze 5 týmů a na tým F se už nedostalo. Většina hráčů z bývalého týmu F se přesunula do týmu E, který bojoval ve II. třídě a III. třída zůstala v této sezoně neobsazená.

Sezóna 2009/2010

Sezóna 2008/2009