Sezóna 2019/2020 (Pražský přebor III.Třída – skupina 33)

Databáze ŠSČR

Tabulka

P Družstvo HS Z + = B Sk V
1 ŠK Mlejn A 6 6 0 0 18 37.5 34
2 LR Pára 6 6 0 0 18 36.0 31
3 USK Praha C 6 4 1 1 13 26.0 17
4 ŠK Sokol Vyšehrad H 5 4 0 1 12 28.5 24
5 TJ Bohemians G 5 4 0 1 12 26.0 20
6 DDM Praha 6 C 6 3 1 2 10 26.5 22
7 ŠK DP Praha H – PORG 6 1 1 4 4 14.5 9
8 Dukla G 6 1 0 5 3 18.5 13
9 TJ Kobylisy G 6 1 0 5 3 16.0 11
10 ŠK Smíchov C 6 1 0 5 3 16.0 11
11 ŠK Viktoria Žižkov D 5 1 0 4 3 14.5 8
12 ŠK Bohnice D 5 0 1 4 1 12.0 8
P Družstvo HS Z + = B Sk V

Křížová tabulka podle pořadí

Pořadí Název družstva 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.
1. ŠK Mlejn A 8 8 5
2. LR Pára
3. USK Praha C 4 5
4. ŠK Sokol Vyšehrad H 6 6
5. TJ Bohemians G 5 5 7
6. DDM Praha 6 C 4 2 5
7. ŠK DP Praha H – PORG ½ 3 ½ 2 4
8. Dukla G ½ 3
9. TJ Kobylisy G 0 5
10. ŠK Smíchov C 0 3
11. ŠK Viktoria Žižkov D ½ 3 2 3 6
12. ŠK Bohnice D 3 1 4
Pořadí Název družstva 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.

TJ Bohemians Praha G

Šach. Jméno hráče Typ N ELO F ELO 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Body %
1. Klyuev Vasily Z 1950 0 1 ½ 0 1 63%
2. Holub Jan Z 1885 0 1 ½ 1 1 ½ 4 80%
3. Marek Jaromír Z 1855 0 1 1 100%
4. Keprta Stanislav Z 1840 0 1 1 ½ 83%
5. Modrová Hana Z 1860 0 0 0 0%
6. Rožumberský Adolf Z 1839 0 0
7. Uličný Daniel Z 1752 0 ½ 0 ½ ½ 38%
8. Mach Jan Z 1738 0 1 ½ ½ 0 2 50%
9. Veselý Vladislav 1703 0 0 1 ½ 1 63%
10. Daňhel Jan 1761 0 1 1 100%
11. Novotný Josef 1701 0 1 1 0 1 ½ 70%
12. Palatka Petr 1650 0 ½ 1 75%
13. Neumanová Monika 1645 0 0
14. Krobot Jan 1644 0 0 0 0%
15. Vaško Pavel 1503 0 1 1 1 3 100%
16. Barth Vít 1356 0 1 1 100%
17. Jareš Jaroslav 1162 0 0 0 0%
18. Mach David 1233 0 0
5 7 5 0 0 0 0 0 0 26 65%
Šach. Jméno hráče Typ N ELO F ELO 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Body %

Adresář skupinyLos družstva

Kolo Skupina ID utkání Domácí Hosté Den Datum Čas
1. 33 3312 TJ Bohemians G Dukla G čt 16.1.2020 18.00
2. 33 3326 ŠK Viktoria Žižkov D TJ Bohemians G po 20.1.2020 18.00
3. 33 3331 TJ Bohemians G LR Pára čt 30.1.2020 18.00
4. 33 3346 TJ Bohemians G ŠK Bohnice D čt 6.2.2020 18.00
5. 33 3352 ŠK DP Praha H – PORG TJ Bohemians G po 10.2.2020 17.30
6. 33 3365 TJ Bohemians G ŠK Sokol Vyšehrad H čt 20.2.2020 18.00
7. 33 3373 USK Praha C TJ Bohemians G čt 27.2.2020 18.30
8. 33 3384 TJ Bohemians G TJ Kobylisy G čt 5.3.2020 18.00
9. 33 3394 ŠK Smíchov C TJ Bohemians G st 11.3.2020 17.45
10. 33 33103 TJ Bohemians G DDM Praha 6 C čt 19.3.2020 18.00
11. 33 33115 ŠK Mlejn A TJ Bohemians G po 30.3.2020 17.30

Sezóna 2018/2019

Sezóna 2017/2018

Sezóna 2016/2017

Sezóna 2015/2016

Sezóna 2014/2015

Sezóna 2013/2014