Sezóna 2019/2020 (Přeborová skupina)

Databáze ŠSČR

Tabulka

P Družstvo HS Z + = B Sk V
1 ŠK Loko Praha A 8 7 0 1 21 38.0 25
2 TJ Bohemians B 8 5 0 3 15 37.0 24
3 Sokol Vršovice A 8 5 0 3 15 36.0 20
4 ŠK Sokol Vyšehrad C 8 5 0 3 15 33.5 20
5 ŠK Viktoria Žižkov A 8 4 1 3 13 31.5 21
6 TJ Pankrác D 8 3 1 4 10 31.5 18
7 Unichess D 8 2 3 3 9 30.0 20
8 DDM Praha 6 A 7 3 0 4 9 26.0 17
9 TJ Bohemians C 8 2 2 4 8 30.0 19
10 TJ Pankrác C 8 2 2 4 8 30.0 15
11 GROP – B 7 2 1 4 7 27.5 14
12 ŠK Viktoria Žižkov B 8 1 2 5 5 25.0 17
P Družstvo HS Z + = B Sk V

Křížová tabulka podle pořadí

Pořadí Název družstva 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.
1. ŠK Loko Praha A 3 6 5 6
2. TJ Bohemians B
3. Sokol Vršovice A 5 5 3 7
4. ŠK Sokol Vyšehrad C 2 5 5
5. ŠK Viktoria Žižkov A 3 4 5
6. TJ Pankrác D 7 4 2
7. Unichess D 4 5 4 4
8. DDM Praha 6 A 5 1 3
9. TJ Bohemians C 3 4 5 4
10. TJ Pankrác C 4 4 3 3
11. GROP – B 3 6 5 4
12. ŠK Viktoria Žižkov B 2 1 3 3 4 4
Pořadí Název družstva 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.

 

TJ Bohemians Praha “B”

Šach. Jméno hráče Typ N ELO F ELO 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Body %
1. Sodoma Jan H Z 2335 2319 1 ½ 75%
2. Zvára Petr V Z 2339 2347 ½ 1 1 ½ ½ 0 1 64%
3. Macharáček Šimon Z 2224 2230 ½ ½ ½ 0 38%
4. Voříšek Jaroslav V Z 2246 2268 1 1 0 1 1 4 80%
5. Šmíd Miroslav V 2227 2244 1 1 2 100%
6. Döring Robert Z 2137 2148 0 ½ 1 0 0 ½ 1 1 4 50%
7. Pekárek Aleš Z 2213 2274 ½ ½ 1 2 67%
8. Daniel Martin Z 2057 2056 ½ 0 0 ½ 1 25%
9. Matějka Petr Z 2041 2052 ½ ½ ½ 0 ½ ½ 42%
10. Huřťák Otto 1992 2030 ½ 1 0 ½ 1 1 1 5 71%
11. Kopička Karel 2044 2041 0 0 0%
12. Jirsa Lukáš H 1985 1977 1 1 1 1 ½ 90%
13. Drahorád Daniel 1962 1960 ½ ½ 50%
14. Kalous Miroslav 1992 2017 0 ½ 1 50%
15. Bartoš Miroslav 1870 1856 ½ 1 ½ ½ 0 50%
16. Vašek Daniel 2002 1992 0
17. Holub Jan 1885 1859 0 0 0%
18. Havrdová Lenka 1867 1903 0
0 0 0 37 58%
Šach. Jméno hráče Typ N ELO F ELO 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Body %

Los družstva

Adresář skupiny

Kolo Skupina ID utkání Domácí Hosté Den Datum Čas
1. 01 0115 TJ Bohemians B ŠK Loko Praha A út 14.1.2020 18.00
2. 01 0123 TJ Bohemians C TJ Bohemians B st 22.1.2020 18.00
3. 01 0134 TJ Bohemians B Unichess D út 28.1.2020 18.00
4. 01 0144 Sokol Vršovice A TJ Bohemians B út 4.2.2020 17.30
5. 01 0153 TJ Bohemians B ŠK Sokol Vyšehrad C út 11.2.2020 18.00
6. 01 0165 GROP – B TJ Bohemians B út 18.2.2020 18.00
7. 01 0172 TJ Bohemians B DDM Praha 6 A út 25.2.2020 18.00
8. 01 0186 TJ Pankrác D TJ Bohemians B út 3.3.2020 18.00
9. 01 0191 TJ Bohemians B TJ Pankrác C út 10.3.2020 18.00
10. 01 01106 TJ Bohemians B ŠK Viktoria Žižkov B út 17.3.2020 18.00
11. 01 01112 ŠK Viktoria Žižkov A TJ Bohemians B po 30.3.2020 18.00

Sezóna 2018/2019

Sezóna 2017/2018

Sezóna 2016/2017

Sezóna 2015/2016

Sezóna 2014/2015

Sezóna 2013/2014

Sezóna 2012/2013

Sezóna 2011/2012

Sezóna 2010/2011

Sezóna 2009/2010

Sezóna 2008/2009