Sezóna 2014/2015 (Pražský přebor II. Třída – skupina 22)

Databáze ŠSČR

Tabulka

Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. ŠK Mahrla Praha B 10 1 0 31 62.5 52
2. GROP C 10 0 1 30 61.0 50
3. SK OAZA Praha D 8 2 1 26 56.5 42
4. Bohemians Praha F 8 0 3 24 53.0 38
5. ŠK Smíchov B 5 1 5 16 47.0 35
6. DDM Praha 6 B 4 0 7 12 37.5 25
7. Sokol Vršovice E 3 3 5 12 36.5 24
8. Unichess ČSOB F 3 2 6 11 36.0 26
9. TJ Praga Praha D 3 1 7 10 42.0 30
10. Viktoria Žižkov C 3 1 7 10 39.0 27
11. SK Lokomotiva Radlice B 1 2 8 5 29.5 20
12. SK Rapid Praha A 1 1 9 4 27.5 17

Křížová tabulka podle pořadí

Pořadí Název družstva 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1. ŠK Mahrla Praha B 4 7 5 5
2. GROP C 7 5 7 7 5
3. SK OAZA Praha D 4 6 5 7 4 6
4. Bohemians Praha F 1 2 6 5 5 6 7
5. ŠK Smíchov B 2 8 4 5 7
6. DDM Praha 6 B 1 3 1 5 5 7
7. Sokol Vršovice E 3 3 1 3 0 5 5 4 4 4
8. Unichess ČSOB F 3 1 4 ½ 7 3 2 4
9. TJ Praga Praha D 3 4 3 3 6 6 6
10. Viktoria Žižkov C 3 3 4
11. SK Lokomotiva Radlice B ½ 1 2 1 4 4 2
12. SK Rapid Praha A 3 2 1 1 4 2

Bohemians Praha F

Šach. Jméno hráče Typ F ELO N ELO 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Body %
1. Korsa Jindřich Z,H 2148 1 ½ ½ 1 1 ½ 1 ½ ½ 0 1 68.18
2. Franěk Jan Z 1962 ½ 1 0 1 ½ 0 1 1 1 ½ 65.00
3. Nosek Filip Z 2002 ½ ½ ½ 0 1 50.00
4. Škvařil Michal Z 1760 1 1 0 ½ 1 ½ 0 1 5 62.50
5. Macková Veronika Z 1683 ½ 0 ½ 1 2 50.00
6. Daňhel Lukáš Z 1826 ½ 1 ½ 1 1 0 1 1 6 75.00
7. Daňhel Jan Z 1745 1 0 ½ ½ ½ 1 ½ ½ 1 61.11
8. Korsa Jiří Z 1783 ½ ½ 0 1 ½ ½ 1 ½ 0 0 45.00
9. Žižka Petr 1751 1 1 1 3 100.00
10. Staněk Ondřej 1933 0 1 1 2 66.67
11. Žolnerčík Martin 1678
12. Aubrecht Petr 1849 1 1 2 100.00
13. Dunder Ondřej 1657 ½ 0 ½ 0 1 1 3 50.00
14. Kozbert Tomáš 1642 0 0 0.00
15. Krobot Jan 1687 ½ ½ 50.00
16. May David 1612 0 0 1 0 1 1 3 50.00
17. Šafařík Pavel 1501 0 0 0.00
6 5 5 2 7 1 6 53 60.23

Los družstva

Kolo Datum Družstvo Výsledek
1. st 14.1.  18.00 ŠK Smíchov B 6 : 2
2. čt 22.1.  17.30 Sokol Vršovice E 3 : 5
3. st 28.1.  18.00 ŠK Mahrla Praha B : 6½
4. čt  5.2.  18.00 Viktoria Žižkov C 1½ :
5. st 11.2.  18.00 TJ Praga Praha D 5 : 3
6. st 18.2.  18.00 SK OAZA Praha D 6 : 2
7. st 25.2.  18.00 SK Rapid Praha A 7 : 1
8. čt  5.3.  18.00 DDM Praha 6 B 2½ :
9. st 11.3.  18.00 GROP C 1 : 7
10. po 16.3.  18.00 SK Lokomotiva Radlice B 2 : 6
11. st  1.4.  18.00 Unichess ČSOB F : ½