Sezóna 2015/2016 (Přeborová skupina)

Databáze ŠSČR

Tabulka

Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. TJ Pankrác C 9 1 1 28 57.0 39
2. ŠK Loko Praha A 8 0 3 24 55.0 36
3. TJ Bohemians Praha B 7 1 3 22 49.0 32
4. GROP B 7 0 4 21 47.0 31
5. ŠO TJ Dukla Praha B 6 0 5 18 43.0 25
6. ŠK Sokol Vyšehrad C 5 2 4 17 47.0 32
7. DDM Praha 6 A 5 0 6 15 41.5 27
8. Sokol Praha-Kobylisy B 4 2 5 14 45.5 30
9. Viktoria Žižkov A 4 1 6 13 41.0 20
10. Sokol Praha-Kobylisy C 3 1 7 10 36.0 23
11. TJ Praga Praha A 2 0 9 6 30.0 18
12. TJ Bohemians Praha C 1 2 8 5 36.0 18

Křížová tabulka podle pořadí

Pořadí Název družstva 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1. TJ Pankrác C 5 5 6 5 5 7 4
2. ŠK Loko Praha A 3 3 5 6 5
3. TJ Bohemians Praha B 5 2 6 4 5
4. GROP B 3 6 5
5. ŠO TJ Dukla Praha B 2 6 5 5 5
6. ŠK Sokol Vyšehrad C 3 3 4 4 7
7. DDM Praha 6 A 3 2 2 5 5 2
8. Sokol Praha-Kobylisy B 4 3 4 6
9. Viktoria Žižkov A 3 4 3 5 5
10. Sokol Praha-Kobylisy C 1 2 3 3 1 6 3 5 4
11. TJ Praga Praha A ½ 3
12. TJ Bohemians Praha C 4 3 3 3 2 3 4

TJ Bohemians Praha C

Šach. Jméno hráče Typ F ELO N ELO 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Body %
1. Döring Robert H-Z 2157 2161 0 1 0 0 0 ½ 1 0 ½ 3 33.33
2. Kotyk Václav H-Z 2175 2163 ½ 0 ½ 1 ½ ½ ½ 0 ½ 4 44.44
3. Korsa Jindřich H-Z 2085 2091 0 0 ½ 1 ½ 0 1 1 0 1 5 50.00
4. Matějka Petr –Z 2082 2076 0 ½ 0 0 ½ 1 1 ½ 0 ½ 0 4 36.36
5. Franěk Jan –Z 1934 2012 ½ 0 ½ ½ 37.50
6. Huřťák Otto –Z 1990 1994 ½ ½ 1 1 0 ½ 0 ½ 4 50.00
7. Nosek Filip –Z 1981 1970 1 ½ 1 ½ ½ 0 58.33
8. Ambrož Antonín –Z 1965 1957 1 ½ ½ 1 3 75.00
9. Vašek Daniel 2005 2003 ½ 0 0 ½ ½ 0 ½ 1 ½ 38.89
10. Jirsa Lukáš H– 2003 2020 0 1 1 50.00
11. Havrdová Lenka 1908 1935 0 0 0 0.00
12. Sochor Martin 1924 1917 ½ ½ 0 ½ 0 0 0 21.43
13. Škvařil Michal 1808 1844 1 1 100.00
14. Korsa Jiří 1815 1826 ½ 0 ½ 0 1 25.00
15. Pečený Miroslav 1759
16. Mach Jan 1802 1802
17. Krobot Jan 1709 1691 0 0 0.00
18. Veselý Vladislav 1693
19. Palatka Petr 1688 0 0 0.00
3 3 3 4 4 2 3 36 40.91

Los družstva

Kolo Datum Družstvo Výsledek
1. čt 14.1. 18.00 TJ Bohemians Praha B : 4½
2. čt 21.1. 18.00 DDM Praha 6 A 5½ :
3. čt 28.1. 18.00 GROP B 3 : 5
4. po  1.2. 18.00 ŠO TJ Dukla Praha B 5 : 3
5. čt 11.2. 18.00 TJ Praga Praha A : 3½
6. st 17.2. 17.30 ŠK Loko Praha A 5 : 3
7. čt 25.2. 18.00 TJ Pankrác C 4 : 4
8. čt  3.3. 18.00 ŠK Sokol Vyšehrad C : 4½
9. st  23.3. 18.00 Sokol Praha-Kobylisy C 4 : 4
10. čt 17.3. 18.00 Sokol Praha-Kobylisy B 2 : 6
11. po  4.4. 18.00 Viktoria Žižkov A 5 : 3

Kontakty:

Výsledky sezóny 2014/15 (Pražský přebor)

Výsledky sezóny 2013/14 (Pražský přebor)

Výsledky sezóny 2009/10 (Pražský přebor)

Výsledky sezóny 2008/09 (Pražský přebor)