Sezóna 2015/2016 (Pražský přebor II. Třída – skupina 22)

Databáze ŠSČR

Tabulka

Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. GROP D 8 3 0 27 51.5 42
2. Sokol Praha-Kobylisy E 7 1 3 22 51.5 39
3. ŠK Černý Baron A 6 2 3 20 51.0 43
4. TJ Pankrác F 5 2 4 17 48.5 37
5. TJ Bohemians Praha E 5 2 4 17 43.0 26
6. ŠK Smíchov C 5 2 4 17 42.0 25
7. ŠK Mlejn A 5 1 5 16 47.5 34
8. Unichess F 4 3 4 15 44.5 33
9. Kbelská šachová reprezentace B 3 4 4 13 43.5 30
10. Sokol Praha Vršovice E 3 0 8 9 37.5 23
11. ŠO TJ Dukla Praha E 2 1 8 7 33.0 19
12. TJ Praga Praha B 2 1 8 7 32.5 18

Křížová tabulka podle pořadí

Pořadí Název družstva 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1. GROP D 4 5 4 4 5 6
2. Sokol Praha-Kobylisy E 4 3 6 5 5 6
3. ŠK Černý Baron A 3 4 4 6 5 3 6
4. TJ Pankrác F 5 5 4 6
5. TJ Bohemians Praha E 4 3 5 5 5 5 4
6. ŠK Smíchov C 3 2 4 5 3 5 4
7. ŠK Mlejn A 3 2 3 4 7 6
8. Unichess F 4 3 3 5 4 6
9. Kbelská šachová reprezentace B 4 5 4 4 4 3
10. Sokol Praha Vršovice E 3 3 3 1
11. ŠO TJ Dukla Praha E 2 3 2 2 3 4 2 2 4
12. TJ Praga Praha B 2 4 5 3

TJ Bohemians Praha E

Šach. Jméno hráče Typ F ELO N ELO 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Body %
1. Jirsa Lukáš H-Z 2020 0 ½ 0 0 ½ 0 ½ 0 18.75
2. Drahorád Daniel H-Z 1955 0 0 ½ ½ ½ ½ ½ ½ ½ 38.89
3. Petruň Milan H-Z 1947 0 ½ 0 ½ 16.67
4. Keprta Stanislav –Z 1940 0 0 ½ 1 0 ½ ½ ½ 3 37.50
5. Havrdová Lenka V– 1935 ½ 1 ½ ½ 1 0 58.33
6. Modrová Hana –Z 1871 1 1 1 1 1 0 0 0 5 62.50
7. Rožumberský Adolf –Z 1857 ½ 0 ½ 25.00
8. Uličný Daniel –Z 1804 ½ 1 1 ½ ½ ½ 1 ½ 1 72.22
9. Spěvák Jan –Z 1799 0 1 0 ½ 0 0 25.00
10. Pečený Miroslav 1759 1 ½ 1 1 0 70.00
11. Mach Jan 1802 0 1 ½ 0 0 1 ½ 1 4 50.00
12. Bartoš Miroslav H– 1716 1 1 1 1 4 100.00
13. Krobot Jan 1691
14. Veselý Vladislav 1693 0 1 1 ½ 0 ½ 3 50.00
15. Palatka Petr 1688 ½ ½ 50.00
16. Staňková Zuzana 1635 ½ ½ ½ 1 62.50
17. Zelenka Petr 1000 0 0 0.00
18. Ešnerová Monika 1250
5 5 4 5 4 5 3 43 48.86

Los družstva

Kolo Datum Družstvo Výsledek
1. út 12.1. 18.00 Sokol Praha-Kobylisy E : 6½
2. út 19.1. 18.00 ŠK Mlejn A 3 : 5
3. út 26.1. 18.00 ŠO TJ Dukla Praha E 5 : 3
4. út  2.2. 17.30 ŠK Černý Baron A 4 : 4
5. út  9.2. 18.00 Unichess F 5 : 3
6. st 17.2. 18.00 TJ Pankrác F 3½ :
7. út 23.2. 18.00 TJ Praga Praha B 4 : 4
8. čt  3.3. 18.00 Kbelská šachová reprezentace B 5½ :
9. út  8.3. 18.00 Sokol Praha Vršovice E 5 : 3
10. st 16.3. 17.45 ŠK Smíchov C 5 : 3
11. út  5.4. 18.00 GROP D : 4½

Kontakty

Kapitán družstva
Veselý Vladislavvladislav.vesely@quick.cz
777350264
Zástupce kapitána
Hrací místnost
Sportovní hala TJ Bohemians , Praha 10, Slovenská 2
Poznámka
MHD:Tr4,22-st. Krymská; popř. st.J.Masaryka

Výsledky sezóny 2014/15 (Pražský přebor)

Výsledky sezóny 2013/14 (Pražský přebor)

Výsledky sezóny 2012/13 (Pražský přebor)

Výsledky sezóny 2011/12 (Pražský přebor)

Výsledky sezóny 2010/11 (Pražský přebor)

Výsledky sezóny 2009/10 (Pražský přebor)

Výsledky sezóny 2008/09 (Pražský přebor)