Sezóna 2015/2016 (Pražský přebor II. Třída – skupina 21)

Databáze ŠSČR

Tabulka

Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. TJ Bohemians Praha F 8 2 1 26 55.5 43
2. ŠK DP Praha – VŠFS II 8 1 2 25 54.5 40
3. TJ Pankrác E 7 3 1 24 55.0 41
4. ŠK Praha – Smíchov B 7 2 2 23 52.5 40
5. ŠO TJ Dukla Praha D 6 0 5 18 42.0 22
6. TJ Praga Praha C 5 0 6 15 37.0 24
7. Viktoria Žižkov C 4 1 6 13 41.5 29
8. DDM Praha 6 B 3 3 5 12 41.0 28
9. Sokol Praha Vršovice D 3 3 5 12 40.5 23
10. ŠK Bohnice B 3 1 7 10 39.5 23
11. TJ Praga Praha D 2 2 7 8 38.5 24
12. Unichess E 1 0 10 3 29.5 15

Křížová tabulka podle pořadí

Pořadí Název družstva 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1. TJ Bohemians Praha F 4 4 6 6 6 6
2. ŠK DP Praha – VŠFS II 3 3 6 4 5 5
3. TJ Pankrác E 4 5 4 6 6 6 4
4. ŠK Praha – Smíchov B 4 5 4 5 7 2
5. ŠO TJ Dukla Praha D 2 2 2 3 5 5 5 3 6
6. TJ Praga Praha C 2 2 3 5 5
7. Viktoria Žižkov C 1 3 6 4 5 5
8. DDM Praha 6 B 2 6 2 4 4 4 5
9. Sokol Praha Vršovice D 2 4 3 4 4 3
10. ŠK Bohnice B 3 2 3 3 3 4 5 5
11. TJ Praga Praha D 3 4 5 4
12. Unichess E ½ 2 3 3 3

TJ Bohemians Praha F

Šach. Jméno hráče Typ F ELO N ELO 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Body %
1. Korsa Jindřich H-Z 2091 ½ 0 1 1 1 1 1 1 ½ ½ ½ 8 72.73
2. Franěk Jan V-Z 2012 ½ 0 1 1 ½ 1 0 1 ½ 61.11
3. Nosek Filip V-Z 1970 ½ ½ 1 2 66.67
4. Žižka Petr –Z 1969 ½ 0 1 1 1 1 1 1 81.25
5. Daňhel Lukáš –Z 1917 ½ 1 1 0 0 0 ½ 0 3 37.50
6. Petr Jakub –Z 1811 0 0 1 1 ½ 1 1 ½ 1 ½ 1 68.18
7. Škvařil Michal –Z 1844 1 1 0 0 ½ 50.00
8. Korsa Jiří –Z 1826 1 ½ 1 1 1 ½ 0 0 ½ 0 0 50.00
9. Aubrecht Petr 1890 ½ 1 1 ½ 1 1 5 83.33
10. Staněk Ondřej 1960 0 1 1 1 1 4 80.00
11. Daňhel Jan 1780 1 0 ½ ½ 2 50.00
12. Dunder Ondřej 1648 0 ½ ½ 25.00
13. Kozbert Tomáš 1732
14. Hejsek Lukáš 1583 1 ½ 1 0 62.50
15. Vaško Pavel 1605
16. May David 1613
17. Šafařík Pavel 1523 1 1 100.00
18. Hubal Luboš 1488
6 6 6 4 4 6 55½ 63.07

Los družstva

Kolo Datum Družstvo Výsledek
1. st 13.1. 18.00 Unichess E : 2½
2. st 20.1. 18.00 ŠK DP Praha – VŠFS II 5½ :
3. st 27.1. 18.00 DDM Praha 6 B 6 : 2
4. čt  4.2. 18.00 Viktoria Žižkov C 1½ :
5. st 10.2. 18.00 TJ Praga Praha C 6 : 2
6. st 17.2. 18.00 Sokol Praha Vršovice D 6 : 2
7. út 23.2. 17.45 ŠK Praha – Smíchov B 4 : 4
8. st  2.3. 18.00 TJ Pankrác E 4 : 4
9. po  7.3. 18.00 ŠO TJ Dukla Praha D 2 : 6
10. st 16.3. 18.00 TJ Praga Praha D : 3½
11. út  5.4. 17.30 ŠK Bohnice B 3½ :

Sezóna 2014/2015

Sezóna 2013/2014

Sezóna 2012/2013

Sezóna 2012/2011

Ani v sezóně 2012/2011 se nepodařilo sestavit kompletní F tým.

Sezóna 2011/2010

V sezoně 2011/2010 jsme postavili pouze 5 týmů a na tým F se už nedostalo. Většina hráčů z bývalého týmu F se přesunula do týmu E, který bojoval ve II. třídě a III. třída zůstala v této sezoně neobsazená.

Sezóna 2009/2010

Sezóna 2008/2009