Sezóna 2018/2019 (Pražský přebor III.Třída – skupina 31)

Databáze ŠSČR

Tabulka

P Družstvo HS Z + = B Sk V
1 USK Praha B 11 10 1 0 31 61.0 47
2 ŠO Praga Praha D 11 8 1 2 25 52.5 42
3 SK Lokomotiva Radlice A 11 7 3 1 24 57.0 44
4 ŠK Mlejn A 11 7 1 3 22 50.5 36
5 TJ Bohemians Praha H 11 6 1 4 19 47.0 38
6 SK OAZA Praha G 11 6 0 5 18 48.0 32
7 ŠK Loko Praha D 11 4 3 4 15 46.0 37
8 TJ Kobylisy F 11 4 0 7 12 34.5 27
9 GROP – F 11 3 0 8 9 34.5 23
10 ŠK DP Praha G 11 2 1 8 7 35.5 28
11 Dukla G 11 2 0 9 6 26.0 23
12 Šachový klub Bohnice – D 11 1 1 9 4 35.5 25
P Družstvo HS Z + = B Sk V

Křížová tabulka podle pořadí

Pořadí Název družstva 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.
1. USK Praha B 6 4 6 6 6 7 5
2. ŠO Praga Praha D 2 5 4 6 2 7 5 5
3. SK Lokomotiva Radlice A 4 3 6 4 8 7 4
4. ŠK Mlejn A 2 4 5 6
5. TJ Bohemians Praha H 2 2 6 4 7 6 5
6. SK OAZA Praha G 6 2 2 2 8
7. ŠK Loko Praha D 4 4 6 6 4
8. TJ Kobylisy F 2 1 0 1 6 2
9. GROP – F 1 3 3 2
10. ŠK DP Praha G 3 4
11. Dukla G 1 2 0
12. Šachový klub Bohnice – D 3 4 2 3
Pořadí Název družstva 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.

TJ Bohemians Praha H

Šach. Jméno hráče Typ N ELO F ELO 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Body %
1. Daňhel Lukáš V Z 1870 0 0 ½ 1 1 ½ 3 60%
2. Davídek Tomáš Z 0 0 1 ½ ½ 0 1 1 1 1 1 7 78%
3. Mach Jan Z 1709 0 0 1 ½ 50%
4. May David Z 1671 0 1 0 1 ½ 0 0 1 ½ 1 ½ 1 59%
5. Vilím Petr Z 1624 0 0 0 0 1 1 1 1 0 ½ ½ 5 50%
6. Seige Viktor H Z 1494 0 0 0 ½ 1 ½ ½ 1 50%
7. Pohořelický Lukáš Z 1493 0 ½ 0 ½ 25%
8. Hubal Luboš Z 1520 0 1 1 ½ 1 1 0 0 1 0 1 0 59%
9. Špachta Max 1393 0 1 ½ 1 0 1 1 75%
10. Zelenka Petr 1314 0 0 0 0 1 1 1 1 0 4 50%
11. Holina Martin 1294 0 0 0 0%
12. Špachta Vítek 1403 0 0 0 ½ 0 ½ 13%
13. Aubrechtová Zuzana 1293 0 1 1 2 100%
14. Sochor Adam 1338 0 0 ½ ½ 25%
15. Barth Vít 1307 0 0 0 0 0%
16. Mádle Robin 1479 0 0
17. Davídek Zdeněk 1252 0 0 1 1 2 67%
18. Jareš Jaroslav 1206 0 0 0 0 0%
19. Písař Tomáš 1303 0 0
20. Mach David 1108 0 0
4 2 2 5 6 7 6 47 53%
Šach. Jméno hráče Typ N ELO F ELO 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Body %

Los družstva

Kolo Skupina ID utkání Domácí Hosté Den Datum Čas
1. 31 3115 TJ Bohemians Praha H ŠK Loko Praha D po 7.1.2019 18.00
2. 31 3123 ŠK DP Praha G TJ Bohemians Praha H po 14.1.2019 17.30
3. 31 3134 TJ Bohemians Praha H ŠO Praga Praha D po 21.1.2019 18.00
4. 31 3144 USK Praha B TJ Bohemians Praha H út 29.1.2019 18.30
5. 31 3153 TJ Bohemians Praha H Šachový klub Bohnice – D po 4.2.2019 18.00
6. 31 3165 SK Lokomotiva Radlice A TJ Bohemians Praha H po 11.2.2019 18.00
7. 31 3172 TJ Bohemians Praha H SK OAZA Praha G po 18.2.2019 18.00
8. 31 3186 TJ Kobylisy F TJ Bohemians Praha H po 25.2.2019 18.00
9. 31 3191 TJ Bohemians Praha H GROP – F po 4.3.2019 18.00
10. 31 31106 TJ Bohemians Praha H Dukla G po 11.3.2019 18.00
11. 31 31112 ŠK Mlejn A TJ Bohemians Praha H po 25.3.2019 17.30

Los družstva