Sezóna 2019/2020 (Pražský přebor III.Třída – skupina 32)

Databáze ŠSČR

Tabulka

P Družstvo HS Z + = B Sk V
1 ŠK DP Praha E – VŠFS 6 6 0 0 18 38.0 34
2 ŠO Praga Praha C 6 5 1 0 16 38.0 35
3 Sokol Vršovice E 6 4 0 2 12 31.5 26
4 TJ Pankrác G 6 4 0 2 12 26.5 20
5 ŠK Mlejn B 6 3 0 3 9 24.5 16
6 Kbel.šach. reprezentace B 6 3 0 3 9 24.0 18
7 TJ Bohemians H 6 2 1 3 7 26.0 21
8 ŠK Teplárna Malešice 6 2 1 3 7 23.5 17
9 ŠK DP Praha I – PORG 6 2 1 3 7 17.5 14
10 GROP – G 6 2 0 4 6 17.5 14
11 ŠK Sokol Vyšehrad J 6 0 1 5 1 13.0 11
12 DDM Praha 6 D 6 0 1 5 1 8.0 7
P Družstvo HS Z + = B Sk V

Křížová tabulka podle pořadí

Pořadí Název družstva 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.
1. ŠK DP Praha E – VŠFS 7 6 7 7
2. ŠO Praga Praha C 4 7 7 7
3. Sokol Vršovice E 7
4. TJ Pankrác G 2
5. ŠK Mlejn B 1 7 7
6. Kbel.šach. reprezentace B
7. TJ Bohemians H 4 7
8. ŠK Teplárna Malešice 2 5 4
9. ŠK DP Praha I – PORG 1 6 1 1 4
10. GROP – G 1 3 6
11. ŠK Sokol Vyšehrad J 1 1 4 2
12. DDM Praha 6 D 1 1 1 ½ ½ 4
Pořadí Název družstva 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.

TJ Bohemians Praha H

Šach. Jméno hráče Typ N ELO F ELO 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Body %
1. Korsa Jiří H Z 1933 0 0 ½ ½ 1 1 3 60%
2. Daňhel Lukáš Z 1876 0 1 1 100%
3. Davídek Tomáš V Z 1916 0 1 ½ 1 1 88%
4. May David Z 1634 0 0 ½ 0 1 0 0 25%
5. Már Tomáš H Z 1653 0 0 0 1 0 0 1 20%
6. Vilím Petr Z 1697 0 0 1 0 1 1 0 3 50%
7. Hubal Luboš Z 1497 0 1 0 0 1 1 3 60%
8. Seige Viktor H 1502 0 0 1 ½ 50%
9. Špachta Max Z 1480 0 1 ½ 1 83%
10. Zelenka Petr 1364 0 ½ ½ 1 1 ½ 0 58%
11. Písař Tomáš 1475 0 1 1 100%
12. Mádle Robin 1439 0 0
13. Gacho Ondřej 1368 0 0 1 1 50%
14. Špachta Vítek 1319 0 0
15. Sochor Adam 1495 0 0
16. Aubrechtová Zuzana 1347 0 0
17. Holina Martin 1283 0 0
18. Davídek Zdeněk 1368 0 ½ ½ 50%
4 7 0 0 0 0 0 26 54%
Šach. Jméno hráče Typ N ELO F ELO 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Body %

Los družstva

Adresář skupiny

Kolo Skupina ID utkání Domácí Hosté Den Datum Čas
1. 32 3211 TJ Bohemians H Kbel.šach. reprezentace B po 13.1.2020 18.00
2. 32 3226 TJ Bohemians H TJ Pankrác G po 20.1.2020 18.00
3. 32 3232 ŠO Praga Praha C TJ Bohemians H út 28.1.2020 18.00
4. 32 3245 TJ Bohemians H ŠK DP Praha I – PORG po 3.2.2020 17.30
5. 32 3253 Sokol Vršovice E TJ Bohemians H út 11.2.2020 17.30
6. 32 3264 TJ Bohemians H ŠK DP Praha E – VŠFS po 17.2.2020 18.00
7. 32 3274 ŠK Teplárna Malešice TJ Bohemians H st 26.2.2020 17.30
8. 32 3283 TJ Bohemians H GROP – G po 2.3.2020 18.00
9. 32 3295 ŠK Mlejn B TJ Bohemians H út 10.3.2020 17.30
10. 32 32102 TJ Bohemians H ŠK Sokol Vyšehrad J po 16.3.2020 18.00
11. 32 32116 DDM Praha 6 D TJ Bohemians H st 1.4.2020 18.00

 

Sezóna 2018/2019