Céčko derby s Vršovicemi nezvládlo

Posted by Lukáš Daňhel on March 15th, 2024

K veledůležitému souboji o záchranu jsme se sešli ve čtvrtek od 17:30. Tedy vlastně jak kdo, protože mnoho hráčů nás i soupeře mělo zpoždění z různých důvodů. Kapitán Kuba vede naši výpravu na MČR mládeže a tak jsem ho zastoupil já. Zobrazit celý článek »

Po 4 kolech Céčko stále na nule

Posted by Kuba Petr on February 1st, 2024

Ani ve čtvrtém kole jsme nepřipsali bod. Prohra 2,5-5,5 doma s Aurorou nicméně nevypovídá o tom, jak vyrovnaný tento zápas byl, v časovkách jsme ztratili několik výher.

Zobrazit celý článek »

Céčko na Béčko letos nevyzrálo

Posted by Kuba Petr on January 18th, 2024

Sezona začala už i v pražských soutěžích a druhé kolo si připravilo derby Bohemians C vs. Bohemians B. Po loňské premiérové výhře 5-3 jsem věřil, že bychom letos opět Béčko mohli zaskočit. Bohužel se tak nestalo a výsledek 2,5-5,5 docela odpovídá průběhu zápasu.

Zobrazit celý článek »

Céčko se nezastavuje!

Posted by Kuba Petr on March 22nd, 2023

Toto kolo jsem odpočíval po MČR, takže report o zápasu přináší Jirka Korsa. (Za což mu patří velké díky!)

Zobrazit celý článek »

Derby v Přeboru na ostří nože

Posted by Lukáš Daňhel on March 17th, 2023

V 9. kole se v Přeboru utkalo naše Céčko s Béčkem. Poprvé za poslední roky vstupovalo do zápasu Céčko z lepší výchozí pozice v tabulce. Letos se nám (Céčku) dařilo během sezóny bodovat a pohybovali jsme se relativně ve středu tabulky. Naopak Béčko se bohužel trápí a v derby potřebovalo nutně bodovat. Zobrazit celý článek »

Další důležitá výhra Céčka

Posted by Kuba Petr on March 11th, 2023

V osmém kole jsme se znovu dostavili na půdu Vyšehradu. Když jsme porazili jejich Céčko, tak jsme si věřili i na Déčko – a zopakovali jsme stejný výsledek 4,5-3,5.
Zobrazit celý článek »


Copyright © 2009 Šachový oddíl TJ Bohemians Praha. All rights reserved.