Sezóna 2023/2024 (I. třída – skupina KS 1.2)

Databáze ŠSČR

Tabulka

P Družstvo HS Z + = B Sk V
1 ŠK Loko Praha A 11 9 1 1 28 58.0 42
2 ŠK DP Praha D – VŠFS 11 8 1 2 25 53.5 35
3 TJ Pankrác D 11 7 3 1 24 53.5 38
4 ŠK Smíchov A 11 5 1 5 16 45.0 30
5 TJ Bohemians E 11 4 2 5 14 39.0 24
6 ŠK Mahrla A 11 4 1 6 13 43.5 29
7 Dukla D 11 4 1 6 13 39.0 28
8 Sportovní klub Kbely A 11 3 4 4 13 38.5 18
9 GROP CC 11 3 3 5 12 41.5 24
10 Unichess E 11 2 4 5 10 40.0 29
11 DDM Praha 6 B 11 2 3 6 9 38.5 24
12 ŠK Sokol Vyšehrad F 11 3 0 8 9 38.0 26
P Družstvo HS Z + = B Sk V

Křížová tabulka podle pořadí

Pořadí Název družstva 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.
1. ŠK Loko Praha A 4 5 5 7 5 5 5
2. ŠK DP Praha D – VŠFS 4 5 6 5
3. TJ Pankrác D 4 5 4 5 4 6
4. ŠK Smíchov A 3 4 5 3 5
5. TJ Bohemians E 3 4 4 5 5
6. ŠK Mahrla A 3 3 4 3 3 5
7. Dukla D 1 ½ 4 6 5 5
8. Sportovní klub Kbely A ½ 4 4 5 4 4 2
9. GROP CC 3 3 3 5 4 4 4 3
10. Unichess E 4 3 5 2 4 4 4
11. DDM Praha 6 B 3 2 3 3 3 4 4 4
12. ŠK Sokol Vyšehrad F 3 3 2 3 3 6 5
Pořadí Název družstva 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.

TJ Bohemians Praha E

Šach. Jméno hráče Typ N ELO F ELO 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Body %
1. Mičánek Tomáš V Z 2067 2061 1 1 0 0 0 0 ½ ½ 0 3 33%
2. Drahorád Daniel Z 1955 1949 0 ½ 1 1 ½ 0 3 50%
3. Vašek Daniel Z 2002 1992 0 1 0 0 ½ ½ 2 33%
4. Šobotník Petr H Z 1923 1940 0 0 ½ 0 0 ½ 0 0 1 13%
5. Sochor Martin Z 1880 1841 1 0 ½ ½ 0 2 40%
6. Axamit Robert Z 1962 2067 1 1 ½ 1 ½ ½ ½ ½ 0 0 55%
7. Zdeněk Miloš Z 1904 1905 1 ½ ½ ½ 0 ½ 1 1 0 5 56%
8. Čábela Filip Z 1821 1844 0 1 1 0 0 0 ½ 1 44%
9. Kopička Karel 2006 2019 1 0 0 1 ½ 50%
10. Koudelka Ivan H 1864 1871 ½ ½ 1 0 ½ 50%
11. Bartoš Miroslav 1894 1887 0
12. Marek Jaromír 1844 1850 1 1 0 1 1 ½ ½ ½ ½ 6 67%
13. Rožumberský Adolf 1821 0 0
14. Hořejš Josef 2014 0 0
15. Modrová Hana 1777 1758 ½ 0 0 ½ 17%
16. Staňková Zuzana 1746 1699 1 ½ 0 50%
17. Veselý Vladislav 1741 1683 1 1 100%
18. Votruba Vojtěch 0 0 0
19. Bukač Tomáš 0 0 0
20. Sakaev Konstantin 1472 1437 0
5 5 4 3 4 39 45%
Šach. Jméno hráče Typ N ELO F ELO 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Body %

Adresář skupiny

Los družstva

1. 12 1214 Unichess E TJ Bohemians E út 09.01.2024 3 : 5
2. 12 1223 TJ Bohemians E DDM Praha 6 B út 16.01.2024 5 : 3
3. 12 1235 ŠK Sokol Vyšehrad F TJ Bohemians E čt 25.01.2024 2½ : 5½
4. 12 1242 TJ Bohemians E GROP CC út 30.01.2024 4 : 4
5. 12 1256 ŠK DP Praha D – VŠFS TJ Bohemians E út 06.02.2024 6½ : 1½
6. 12 1261 ŠK Smíchov A TJ Bohemians E út 13.02.2024 5 : 3
7. 12 1276 TJ Bohemians E Dukla D út 20.02.2024 4½ : 3½
8. 12 1282 TJ Pankrác D TJ Bohemians E čt 29.02.2024 5½ : 2½
9. 12 1295 TJ Bohemians E Sportovní klub Kbely A út 05.03.2024 4 : 4
10. 12 12103 ŠK Mahrla A TJ Bohemians E st 13.03.2024 6½ : 1½
11. 12 12114 TJ Bohemians E ŠK Loko Praha A út 26.03.2024 2½ : 5½

Výsledky sezóny 2022/23 (Pražský přebor)

Výsledky sezóny 2021/22 (Pražský přebor)

Výsledky sezóny 2020/21 (Pražský přebor)

Výsledky sezóny 2019/20 (Pražský přebor)

Výsledky sezóny 2018/19 (Pražský přebor)

Výsledky sezóny 2017/18 (Pražský přebor)

Výsledky sezóny 2016/17 (Pražský přebor)

Výsledky sezóny 2015/16 (Pražský přebor)

Výsledky sezóny 2014/15 (Pražský přebor)

Výsledky sezóny 2013/14 (Pražský přebor)

Výsledky sezóny 2012/13 (Pražský přebor)

Výsledky sezóny 2011/12 (Pražský přebor)

Výsledky sezóny 2010/11 (Pražský přebor)

Výsledky sezóny 2009/10 (Pražský přebor)

Výsledky sezóny 2008/09 (Pražský přebor)